Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2011, 08:33

autor: DogGhost

Titan Quest i Duke Nukem Forever przecenione na Steamie

Na platformie Steam w ramach tygodnia promocji poświęconych produkcjom firmy THQ przeceniono serię Titan Quest. Natomiast z okazji premiery pierwszego DLC do gry Duke Nukem Forever do czwartku możecie nabyć tytuł studia Gearbox za niewiele ponad 40 złotych.

W drugim dniu wyprzedaży produktów z katalogu firmy THQ na platformie Steam pojawiła się promocja dotycząca marki Titan Quest. Z kolei dla zachęcenia graczy do zakupu nowego dodatku DLC do gry Duke Nukem Forever, obniżono jej cenę w ramach akcji Midweek Madness.

Titan Quest i Duke Nukem Forever przecenione na Steamie - ilustracja #1

Titan Quest to tytuł z gatunku RPG akcji osadzony w starożytnych, przepełnionych mitologią klimatach, które powinien przypaść do gustu miłośnikom gier pokroju Diablo II. Na 24 godziny obniżono cenę pakietu zawierającego podstawową wersję oraz dodatek Immorthal Throne. Kosztuje on obecnie 2,5 euro (ok. 11 złotych), czyli o 75% mniej. Steamowa wersja gry Titan Quest nie posiada polskiej wersji językowej. W dalszym ciągu dostępny jest również zestaw THQ Hit Collection – w zamian za 49,99 euro (ok. 215 złotych) otrzymujemy 15 gier, w tym między innymi Warhammer 40,000: Dawn of War II wraz z dodatkami czy Darksiders.

Titan Quest i Duke Nukem Forever przecenione na Steamie - ilustracja #2

Druga z promocji skierowana jest do wszystkich miłośników Księcia. Do czwartku możecie nabyć grę Duke Nukem Forever za 9,99 euro (ok. 43 złote). Tak znaczna obniżka w ciągu zaledwie kilku miesięcy od premiery najlepiej świadczy o próbie poprawy wyników sprzedaży po niezbyt przychylnym przyjęciu tej długo oczekiwanej produkcji wśród krytyków. Jeżeli chcecie się dowiedzieć dlaczego twórcy nie sprostali pokładanym w nich nadziejom to zapraszamy do przeczytania recenzji Adriana Wernera. Wczoraj opublikowano pierwszy dodatek DLC do tej produkcji zatytułowany Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack. Obejmuje on 3 nowe tryby rozgrywki, 4 mapy do trybu multiplayer oraz nowe bronie. Jego cena wynosi 7,99 euro (ok. 35 złotych). Dodatek trafił za darmo do członków First Access Club. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej.

  1. Duke Nukem Forever na Steamie
  2. Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack na Steamie
  3. Duke Nukem Forever - recenzja gry
  4. Gramy w Duke Nukem Forever
  5. Video Recenzja - Komentarz: Duke Nukem Never