Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2008, 13:15

autor: Jiker

Twórca Supreme Commander czeka na wydajniejsze komputery

Czy i kiedy doczekamy się premiery kontynuacji Supreme Commander? – zdają się pytać gracze zafascynowani dziełem Chrisa Taylora i jego Gas Powered Games. Twórca jednej z najbardziej udanych strategii zeszłego roku odpowiada: „Nie tak prędko”.

Czy i kiedy doczekamy się premiery kontynuacji Supreme Commander? – zdają się pytać gracze zafascynowani dziełem Chrisa Taylora i jego Gas Powered Games. Twórca jednej z najbardziej udanych strategii zeszłego roku odpowiada: „Nie tak prędko ”.

W wywiadzie dla magazynu PC Zone Chris Taylor oświadczył, że z produkcją kolejnej odsłony Supreme Commander wstrzyma się do momentu, gdy komputery osobiste dysponować będą większą mocą. Z podobnej przyczyny zrezygnował również z dodania niektórych frakcji do W obliczu wroga, pierwszego oficjalnego dodatku do SC.

Jedyną rzeczą powstrzymującą mnie od tego jest niewystarczająca ilość pamięci RAM ”, oznajmił. „W przypadku Supreme Commander 2 niewystarczający okazuje się nawet komputer wyposażony w 4 GB pamięci. Do uniwersum SC wrócimy, jednakże nie wiemy kiedy nastąpi dzień powrotu. Być może w chwili, gdy każdy posiadacz komputera będzie dysponować 64-bitowym procesorem ”.