Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 stycznia 2003, 09:28

autor: Gregu

Top Secret atakuje z pełnymi wersjami

Spoglądając kilkadziesiąt newsów wstecz, możecie zobaczyć informacje, iż dwumiesięcznik Top Secret od następnych numerów będzie koncentrował się głównie na zamieszczaniu do swojego magazynu jak najlepszych pełnych wersji gier. Dzisiaj TS podał informacje, jakie pełne wersje gier ukażą się w najbliższym numerze magazynu. Będą to takie tytuły jak...

Spoglądając kilkadziesiąt newsów wstecz, możecie zobaczyć informacje, iż dwumiesięcznik Top Secret od następnych numerów będzie koncentrował się głównie na zamieszczaniu do swojego magazynu jak najlepszych pełnych wersji gier. Dzisiaj TS podał informacje, jakie pełne wersje gier ukażą się w najbliższym numerze magazynu. A więc będą to takie tytuły jak:

Pro-Rally 2001 - symulator rajdów samochodowych, konkurent i pretendent do strącenia z tronu osławionego Colin McRae Rally 2, zarówno pod względem realizmu jazdy jak i oprawy audio wizualnej. W grze możemy zasiąść za kierownicą jednego z piętnastu licencjonowanych samochodów podzielonych na trzy grupy: Kit Car, WRC i Legend. Wśród nich spotkamy najlepsze rajdowe modele świata, takie jak: Peugeot 206 WRC, Toyota Corolla WRC, Citroen Xsara KC czy Renault Megane KC.

Messiah - przygodówka TPP. W grze do dyspozycji jest pokaźny arsenał broni takich jak karabinki szturmowe, granaty ogłuszające czy rakietowe harpuny. Doskonale wykonana grafika 3D zapewnia głęboki realizm. Każdy model składa się z około 500 razy większej ilości polygonów niż użyte było w Quake 2 czy Tomb Raider 2. Gra używa również nowej technologii Real-time Deformation and Tessellation, pozwalającej na uzyskanie stałych efektów zniszczeń i deformacji. Gra posiada wiele różnych zakończeń co powoduje, iż każdy gracz może ukończyć ją innym sposobem.

Earth 2150: Lost Souls - jedna z wielu części wyśmienitej polskiej strategii. Gra uraczy nas dobrym i sprawdzonym trójwymiarowym enginem graficznym czy też nowe, bardziej ciekawsze misje.

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że są to jedne z najlepszych pełnych wersji ostatnich miesięcy, jakie zostaną dołączone do czasopisma komputerowego. Oby tak dalej, panowie z Top Secretu.