Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 23 lipca 2004, 10:04

Tony Hawk's Pro Skater 4 - polskie zespoły już znane

Firma CD Projekt ujawniła już listę zespołów, które pojawią się w polskiej wersji językowej Tony Hawk's Pro Skater 4! Będą to: Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło, Fisz, Mezo, OSTR, Sweet Noise, Tede oraz Tymon!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt ujawniła już listę zespołów, które pojawią się w polskiej wersji językowej Tony Hawk's Pro Skater 4! Będą to: Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło, Fisz, Mezo, OSTR, Sweet Noise, Tede oraz Tymon! Warto zauważyć, że po raz pierwszy w grze komputerowej wydanej w Polsce pojawią się polskie zespoły, na co dzień goszczące w popularnych stacjach muzycznych! Oczywiście w grze pozostanie oryginalna ścieżka dźwiękowa a na niej m.in. De La Soul, Run DMC, NWA, System of a Down.

Przypomnijmy jeszcze jedną fantastyczną informację: gra pojawi się w sprzedaży w cenie 19,99 PLN!!! Będzie ją można znaleźć od 26 sierpnia w serii eXtra Gra: 100% Sportu w kioskach, jak również w sklepach z dobrymi grami komputerowymi. Już wkrótce więcej informacji na temat Tony Hawk's 4 (m.in. pełna lista utworów)!