Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2004, 11:13

autor: Wojak

Thief: Deadly Shadows tylko na DVD?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że gry Far Cry oraz Unreal Tournament 2004 zdecydowano się wydać w Europie tylko w wersjach DVD. Teraz powracamy do tego tematu ponownie, by uprzedzić Was, że podobny los czeka nadciągający wielkimi krokami Thief: Deadly Shadows. Uwaga, informacja z ostatniej chwili: Firma Cenega Poland poinformowała, iż wspomniany powyżej Far Cry zostanie wydany w naszym kraju na pięciu płytach CD-ROM.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że gry Far Cry (vide odpowiedni news) oraz Unreal Tournament 2004 (zobacz wiadomość) zdecydowano się wydać w Europie tylko w wersjach DVD. Teraz powracamy do tego tematu ponownie, by uprzedzić Was, że podobny los czeka nadciągający wielkimi krokami Thief: Deadly Shadows.

Uwaga, informacja z ostatniej chwili: Firma Cenega Poland poinformowała, iż wspomniany powyżej Far Cry zostanie wydany w naszym kraju na pięciu płytach CD-ROM.

Informacja taka po raz pierwszy opublikowana została na stronie internetowej niemieckiego GameStara, który powołuje się na oficjalne oświadczenie firmy Eidos Interactive. Dodatkowo potwierdzona została data premiery tego nadchodzącego wielkimi krokami first person sneakera, więc najpewniej w Garreta, mistrza złodziejskiego fachu, przyjdzie nam się ponownie wcielić już w czerwcu.

Cóż, widać wyraźnie, że coraz więcej nowych tytułów pojawia się, przynajmniej w Europie, tylko na krążkach DVD. Z pewnością nie cieszy to tych, którzy nie posiadają jeszcze odpowiedniego napędu, ale może faktycznie już czas się w taki zaopatrzyć?

Więcej informacji o Thief: Deadly Shadows: