Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2008, 11:15

autor: Dorota "vampire" Drużko

The Suffering otrzymuje status Freeware

Dzięki firmie Midway horrorowa gra akcji autorstwa studia Surreal Software - The Suffering - otrzymała status freeware. Pierwotnie tytuł ukazał się w 2004 roku w wersjach na PC, Xboxa i PS2, na wszystkich platformach otrzymał w większości pozytywne noty - według serwisu GameRankings średnia ocen pecetowej wersji wynosiła 79,2%, w przypadku konsoli Microsoftu było to 81,6% i 80,9% na sprzęcie Sony.

Dzięki firmie Midway gra akcji utrzymana w konwencji horroru autorstwa studia Surreal Software - The Suffering - otrzymała status freeware. Pierwotnie tytuł ukazał się w 2004 roku w wersjach na PC, Xboxa i PS2, na wszystkich platformach otrzymał w większości pozytywne noty - według serwisu GameRankings średnia ocen pecetowej wersji wynosi 79,2%, w przypadku konsoli Microsoftu jest to 81,6% i 80,9% na sprzęcie Sony. Tak więc warto się z grą zapoznać, całkiem spory plik (1,26GB) możecie pobrać z naszego serwisu. Trzeba jednak zaznaczyć, że ze względu na bardzo brutalne sceny produkt przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych graczy.

The Suffering otrzymuje status Freeware - ilustracja #1

Przypomnijmy, że w The Suffering wcielamy się w rolę Torque'a, więźnia skazanego na karę śmierci za zabicie swojej rodziny. Bohater nie ma jednak pewności, czy rzeczywiście jest winny tej zbrodni – nie pamięta żadnych wydarzeń, które miały miejsce w tamtym czasie. Na skutek inwazji potworów Torque ma jednak szansę wywalczyć sobie wolność i oczywiście postanawia okazję wykorzystać. W zależności od naszego dalszego postępowania ujrzymy inne zakończenie historii.

Jeżeli będziecie mieli problemy z ukończeniem The Suffering zawsze możecie skorzystać z naszego poradnika.