Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 września 2008, 10:44

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Mercenaries 2: World in Flames

"Poradnik zawiera opis wszystkich misji związanych z fabułą gry, wytyczne odnośnie zadań pobocznych (likwidowanie HVT, burzenie okupowanych budynków itp.), porady dotyczące postępowania z występującymi w grze frakcjami, wskazówki pomagające w doborze ekwipunku, a także mapy z zaznaczoną lokalizacją części zamiennych."

„Mam zaszczyt oddać w Wasze ręce oficjalny polski poradnik do gry Mercenaries 2: World in Flames, stworzonej przez Pandemic Studios i wydanej przez koncern Electronic Arts.

Poradnik zawiera opis wszystkich misji związanych z fabułą gry, wytyczne odnośnie zadań pobocznych (likwidowanie HVT, burzenie okupowanych budynków itp.), porady dotyczące postępowania z występującymi w grze frakcjami, wskazówki pomagające w doborze ekwipunku, a także mapy z zaznaczoną lokalizacją części zamiennych. Poradnik wyposażyłem w blisko dwieście obrazków, mam nadzieję, że ułatwią zrozumienie tego, co ciężko przekazać słowami. Jeśli ani tekst, ani grafiki nie dostarczą pożądanych informacji, zadajcie swoje pytania w systemie komentarzy na forum.

Życzę miłej lektury i powodzenia w prowadzeniu kariery najemnika w pogrążonej w wojnie domowej Wenezueli!” - „Sandro”

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Mercenaries 2: World in Flames w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.