Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 sierpnia 2005, 09:37

autor: ComCo

Tegoroczny BlizzCon: nie Diablo 3, nie StarCraft 2, lecz World of Warcraft

Na BlizzCon-ie - pierwszym, oficjalnym zlocie fanów gier tworzonych przez Blizzard Entertainment, który odbędzie się w dniach 28-29 października w kalifornijskim Anaheim Convention Center - nie zabraknie rozmaitych atrakcji. O części z nich pisaliśmy już wcześniej, dzisiaj najwyższa pora wspomnieć o kolejnej. Mianowicie podczas imprezy Blizzard ujawni swój nowy, elektroniczno-rozrywkowy projekt.

Na BlizzCon-ie - pierwszym, oficjalnym zlocie fanów gier tworzonych przez Blizzard Entertainment, który odbędzie się w dniach 28-29 października w kalifornijskim Anaheim Convention Center - nie zabraknie rozmaitych atrakcji. O części z nich pisaliśmy już wcześniej (patrz: news z 9 sierpnia), dzisiaj najwyższa pora wspomnieć o kolejnej. Mianowicie podczas imprezy Blizzard ujawni swój nowy, elektroniczno-rozrywkowy projekt.

Czego należy się spodziewać? W Sieci szybko pojawiły się plotki o trzeciej odsłonie cyklu Diablo, lub drugiej części StarCrafta (o tych tytułach marzą chyba miliony graczy na całym świecie, niżej podpisany również), jednak przedstawiciele prasowi firmy Blizzard dość szybko (niestety...) zdementowali te spekulacje. Ujawnili przy tym, że chodzi tutaj o projekt związany z grą World od Warcraft. Najpewniej chodzi o oficjalny dodatek do tego MMOcRPG, którego developing potwierdzono pod koniec czerwca.

Nad tym projektem miałyby pracować osoby przeniesione z zamkniętego już oddziału Blizzard Entertainment, który znajdował się w mieście Redwood, o czym z kolei pisaliśmy 2 sierpnia. Czekamy teraz na konkrety.