Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 16:55

autor: Major Doktor Upiorna

Szczegóły na temat gry Thrillville: Off the Rails

Zaledwie przedwczoraj przekazaliśmy informację, że w produkcji znajduje się druga odsłona cyklu Thrillville, a już możemy podać Wam szczegółowy opis przygotowywanej pozycji. Gra Thrillville: Off the Rails zostanie zadedykowana posiadaczom konsol Xbox 360, Wii, Nintendo DS, PlayStation 2 i PlayStation Portable oraz właścicielom PeCetaów.

Zaledwie przedwczoraj przekazaliśmy informację, że w produkcji znajduje się druga odsłona cyklu Thrillville, a już możemy podać Wam szczegółowy opis przygotowywanej pozycji. Gra Thrillville: Off the Rails zostanie zadedykowana posiadaczom konsol Xbox 360, Wii, Nintendo DS, PlayStation 2 i PlayStation Portable oraz właścicielom PeCetaów (wbrew wcześniejszym pogłoskom). Komercyjny debiut niniejszego tytułu powinien nastąpić w październiku bieżącego roku.

 

Szczegóły na temat gry Thrillville: Off the Rails  - ilustracja #1

Tworząc własny park rozrywki gracz będzie miał szansę na przetestowanie każdej z umieszczonych w nim atrakcji oraz rozmawiania i żartowania z odwiedzającymi, co pozwoli mu na dokładne poznanie ich opinii i na tej podstawie usprawnianie wesołego miasteczka. Chcąc w pełni zaspokoić oczekiwania gości będzie się miało do dyspozycji dwadzieścia kolejek górskich, dostarczających niezapomnianych wrażeń oraz szerokie spektrum rozmaitych karuzel i innych obiektów. Rzecz jasna gracz także samodzielnie skonstruuje poszczególne atrakcje. Budując kolejkę jej tor poprowadzi się pomiędzy płonącymi obręczami lub urwie w pewnym momencie, co spowoduje, że wagoniki wystrzelą niczym kula armatnia i poszybują w stronę dalszej części trasy.

Każdy z pięciu zaimplementowanych parków zostanie podzielony na cześci, ucharakteryzowane według konkretnych motywów (m.in. przestrzeń kosmiczna i statek piracki), których łącznie będzie piętnaście. Podczas zabawy użytkownik zrealizuje ponad sto misji i wraz z przyjaciółmi zmierzy się w trzydziestu czterech zręcznościowych mini-grach. Czternaście z nich zostanie stworzonych zupełnie od podstaw, natomiast pozostałe dwadzieścia będzie przeniesionych z Thrillville i rozszerzonych o niewystępujące wcześniej poziomy. Posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli zamieścić uzyskane rezulaty w globalnym rankingu, dzięki usłudze Xbox Live.