Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2008, 12:32

autor: Misiek

Szczegóły i pierwszy trailer z Motorstorm 2 już w środę?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Motorstorm 2 pojawi się na sklepowych półkach jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. W „dwójce” pożegnamy się z kanionami i przeniesiemy się na tropikalną wyspę pełną interaktywnej roślinności – to wiemy już teraz. Wygląda jednak na to, że już niebawem wypłyną kolejne szczegóły na temat najnowszego dzieła Evolution Studios.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Motorstorm 2, sequel jednego z największych hitów w bibliotece PlayStation 3, pojawi się na sklepowych półkach jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. W „dwójce” pożegnamy się z kanionami i przeniesiemy się na tropikalną wyspę pełną interaktywnej roślinności – to wiemy już teraz. Wygląda jednak na to, że już niebawem wypłyną kolejne szczegóły na temat najnowszego dzieła Evolution Studios.

Francuska strona Jeuxvideo podała, że już w najbliższą środę (5 marca) zamieści ekskluzywną, pierwszą na świecie zapowiedź, która ma przynieść ze sobą masę nowych informacji o Motorstorm 2. Oprócz artykułu możemy spodziewać się również pierwszego filmiku prezentującego „dwójkę” w akcji.

Szczegóły i pierwszy trailer z Motorstorm 2 już w środę? - ilustracja #1

Pozostaje więc czekać i liczyć na to, że francuski serwis rzeczywiście przygotowuje materiał na temat gry (wiele już mieliśmy jednostkowych prób zabłyśnięcia w tym stylu). Powyższy screenshot pochodzi oczywiście z pierwszej części Motorstorm.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.