Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2008, 11:41

autor: vampire

System osiągnięć w World of Warcraft: Wrath of the Lich-King

Jak widać zorganizowanie "rodzinnych" beta-testów Wrath of the Lich-King, nadchodzącego dodatku do World of Warcraft, wcale nie uchroniło Blizzarada przed przeciekami. W serwisie DeathKnight, zamieszczone zostały screenshoty, wykonane prawdopodobnie właśnie przez jednego z beta-testerów gry, przedstawiające nowy system osiągnięć.

Jak widać, zorganizowanie "rodzinnych" beta-testów Wrath of the Lich-King, nadchodzącego dodatku do World of Warcraft, wcale nie uchroniło Blizzarada przed przeciekami. W serwisie DeathKnight, zamieszczone zostały screenshoty, wykonane prawdopodobnie właśnie przez jednego z beta-testerów gry, przedstawiające nowy system osiągnięć, który ma zostać wprowadzony do niej wraz z premierą wspomnianego dodatku. Oczywiście, dane zawarte w poniższych tabelach nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez firmę Blizzard. Poza tym, mogą także ulec zmianie po zakończeniu testów, dlatego też w premierowej wersji gry niekoniecznie musimy napotkać na właśnie takie wyzwania. Tak czy inaczej, fani najpopularniejszego MMORPGa z pewnością zechcą się z nimi zapoznać:

System osiągnięć w World of Warcraft: Wrath of the Lich-King - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, że premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.