Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 18 lutego 2004, 16:54

Świątynia Pierwotnego Zła - już jutro premiera

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Już tylko godziny dzielą nas od premiery Świątyni Pierwotnego Zła - gry, której rodzima edycja bezsprzecznie będzie jedną z najbogatszych w historii polskiego rynku gier komputerowych! W dniu jutrzjeszym, w czwartek 19 lutego na pólki sklepowe trafi rewelacyjna gra cRPG, kótrej zawartość prezentuje się następująco:

2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła

Bonus CD z obszernym poradnikiem i zestawem modów

Książka "Świątynia Złych Żywiołów", z fabułą bezpośrednio związaną z tą przedstawioną w grze (290 stron, cena detaliczna - 21.90 PLN).

Mapa przedstawiająca świat gry

Karta pomocy podręcznej

Obszerna instrukcja (156 stron) na papierze kredowym

Świątynia Pierwotnego Zła - już jutro premiera - ilustracja #1

Gra zostanie wydana w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej.

Świątynia Pierwotnego Zła ukaże się na rynku już 19 lutego, a jej cena wyniesie 129.90 PLN. Warto wspomnieć, że tak bogate wydanie dotyczyć będzie tylko premierowej edycji gry i takie dodatki, jak książka "Świątynia Złych Żywiołów" nie będą dostępne w kolejnych reedycjach.

Równocześnie zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej polskiej strony gry, którą można znaleźć pod adresem:

http://swiatynia.cdprojekt.com/