Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2006, 11:57

autor: Krooliq

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures w przygotowaniu

Poniższa wiadomość zapewne zainteresuje wszystkie osoby, które w najbliższym czasie mają zamiar wkroczyć w świat Gwiezdnych Wojen. Firmy LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowały, że zamierzają wydać produkt o nazwie Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures

Poniższa wiadomość zapewne zainteresuje wszystkie osoby, które w najbliższym czasie mają zamiar wkroczyć w świat Gwiezdnych Wojen. Firmy LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowały, że zamierzają wydać produkt o nazwie Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures, w którego skład wejdzie podstawowa wersja gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz jej trzy dodatki: Jump to Lightspeed, Rage of the Wookiees i Trials of Obi-Wan.

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures w przygotowaniu - ilustracja #1

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures zadebiutuje na rynku w listopadzie, w cenie 29,99 USD. Oprócz wspomnianych tytułów, do zestawu zostanie dołączony bonus w postaci płyty DVD zawierającej szereg dodatkowych materiałów, tj. screenshoty, concept arty, trailery, reklamy, filmy z gier stworzone przez fanów, wywiady z członkami zespołu odpowiedzialnego za produkcję programów, demo Star Wars: Empire at War oraz AT-RT, czyli specjalny wehikuł do wykorzystania podczas rozgrywki.

Dla niewtajemniczonych dodajmy, że Star Wars Galaxies to gra z gatunku MMO, czyli massive multiplayer online, która przenosi na ekrany naszych komputerów realia filmowego świata Gwiezdnych Wojen. Szczegółowe informacje na temat podstawowej wersji gry oraz jej dodatków znajdziecie na naszych łamach.