Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees (PC)

Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees PC

Rage of the Wookies to drugi po Jump to Lightspeed dodatek do Star Wars: Galaxies, gry MMORPG rozgrywającej się w realiach popularnej sagi George’a Lucasa o nazwie „Gwiezdne Wojny”.

To jest dodatek do gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided.

RPG | TPP | science fiction | Star Wars | filmy | MMO

Gra przestała działać 15 grudnia 2011

PC Windows
Okładka Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17czerwca2005

pudełko PL

5maja2005

premiera światowa

Gra Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees przestała działać

15grudnia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rage of the Wookies to drugi po Jump to Lightspeed dodatek do Star Wars: Galaxies, gry MMORPG rozgrywającej się w realiach popularnej sagi George’a Lucasa o nazwie „Gwiezdne Wojny”.

Rozszerzenie oferuje setkę nowych misji, zorientowanych wokół planety Kashyyyk. Większość questów dotyczyć będzie walki „futrzaków” o wolność. Wookie mają bowiem mnóstwo wrogów: Imperium, niepokojące się wzrostem aktywności Rebeliantów w tym rejonie; handlarzy niewolników (Trandoshan) oraz myśliwych (Rodians), urządzających polowania na rdzennych mieszkańców planety. W zależności od tego, którą frakcję reprezentuje gracz, dostępne będą różne scenariusze, uwzględniające jej odmienne interesy na Kashyyyk.

Oprócz tego w dodatku znajdziemy zupełnie nową możliwość: eksploatację asteroidów. Wszystkie statki można wyposażyć w niezbędne do tego procesu urządzenia. W Rage of the Wookies pojawił się także nowy pojazd, specjalnie przeznaczony do celów wydobywczych.

Największą jednak ciekawostką związaną z Rage of the Wookies, jest możliwość aplikowania bohaterowi implantów, na wzór takich, jakimi w filmach dysponowali Vader oraz Luke Skywalker. Zasadnicza różnica polega na tym, że gracz nie musi wcześniej odrąbać sobie kończyny lub innej części ciała. Implanty nie sę przytwierdzone na stałe i w każdej chwili można z nich zrezygnować na rzecz innych udogodnień cybernetyki. Wolność wyboru to najwyraźniej najważniejsza cecha, jaką kierowali się autorzy Rage of the Wookies.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: tysiące  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 103 głosów czytelników.

Gry podobne do Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

Wymagania wiekowe Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

12+

Wymagania sprzętowe Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza)
  • 3.9 GB HDD
  • łącze internetowe
Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies
Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies

wiadomość4 grudnia 2011

Firma Sony Online Entertainment podała do wiadomości plan oficjalnego zakończenie żywota gry MMORPG Star Wars Galaxies. Serwery zostaną wyłączone 15 grudnia o godzinie 5 rano polskiego czasu.

Protesty fanów Star Wars Galaxies nieskuteczne

wiadomość17 lipca 2011

Zdesperowani fani Star Wars Galaxies domagający się zmiany modelu finansowania i pozostawienia przy życiu gry, której serwery zostaną wyłączone pod koniec tego roku, mogą już ostatecznie porzucić nadzieje na to, że uda im się uratować swój ukochany tytuł.

Nadchodzi kres Star Wars Galaxies

wiadomość25 czerwca 2011

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że jeszcze przed końcem roku wyłączone zostaną serwery z grą MMO Star Wars Galaxies. Tytuł nigdy nie cieszył się rekordową popularnością, ale w ciągu 8 lat od premiery zgromadził grono wiernych fanów. 15 grudnia ambitna produkcja przejdzie do historii. Wcześniej ze sklepów wycofane zostaną ostatnie egzemplarze gry oraz towarzyszącej jej karcianki.

Przegląd gier MMO (15/02/2010)
Przegląd gier MMO (15/02/2010)

wiadomość15 lutego 2010

Witam w najnowszym wydaniu Przeglądu MMO. Dzisiaj kolejne zmiany w układzie artykułu - wprowadziłem nowy dział, w ramach którego będę publikował krótkie ale ważne wiadomości o wydarzeniach w świecie masowych gier online. Powodem takiej zmiany jest chęć zaprezentowania tych informacji, które są istotne ale na tyle małe, że nie zasługują na odrębny artykuł.

Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!
Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!

wiadomość21 listopada 2009

Podczas gdy gracze będący fanami Gwiezdnych Wojen z niecierpliwością oczekują na premierę potencjalnego hitu, Star Wars: The Old Republic, całkiem dobrze radzi sobie nieco zapomniana już gra, osadzona również w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa, Star Wars Galaxies. Drugie życie we wspomniany tytuł tchnął wydany całkiem niedawno Star Wars Chronicles Master System.