Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (PC)

Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan PC

Trials of Obi Wan to tytuł trzeciego już, oficjalnego dodatku do niezwykle popularnej gry z gatunku MMORPG osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Wars Galaxies.

To jest dodatek do gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided.

RPG | TPP | science fiction | Star Wars | filmy | MMO

Gra przestała działać 15 grudnia 2011

PC Windows
Okładka Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (PC)

data premiery gry w wersji PC:

1listopada2005

premiera światowa

Gra Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan przestała działać

15grudnia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trials of Obi-Wan to tytuł trzeciego już, oficjalnego dodatku do niezwykle popularnej gry z gatunku MMORPG osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Wars Galaxies. Premiera tego rozszerzenia zbiegła się z wydaniem gry Star Wars: Battlefront II oraz filmu Star Wars : Episode III Revenge of the Sith na DVD, nic więc dziwnego, iż jego główny składnik stanowi świat, w którym dokonała się ostateczna przemiana Anakina Skywalkera w mrocznego rycerza Jedi, Lorda Vadera.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wan Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.

Oczywiście misje byłyby tylko doskonałą przygodą samą w sobie gdyby nie nagrody, które czekają nas za ich wykonanie. Twórcy w tym temacie przewidzieli naprawdę spory wachlarz gratyfikacji, niekoniecznie pieniężnych, m.in. możliwość znalezienia bardzo ognistego, czerwonego kryształu występującego tylko na Mustafar. Szczęśliwiec, który wejdzie w jego posiadanie może przy jego użyciu stworzyć niezwykły, lawopodobny miecz świetlny. Natomiast na podróżników, którym uda się pomyślnie zakończyć wszystkie zlecane przez Obi-Wana misje, czekają naprawdę wyjątkowe i wartościowe nagrody.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: tysiące  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Gry podobne do Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Klasyfikacja PEGI Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza)
Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies
Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies

wiadomość4 grudnia 2011

Firma Sony Online Entertainment podała do wiadomości plan oficjalnego zakończenie żywota gry MMORPG Star Wars Galaxies. Serwery zostaną wyłączone 15 grudnia o godzinie 5 rano polskiego czasu.

Protesty fanów Star Wars Galaxies nieskuteczne

wiadomość17 lipca 2011

Zdesperowani fani Star Wars Galaxies domagający się zmiany modelu finansowania i pozostawienia przy życiu gry, której serwery zostaną wyłączone pod koniec tego roku, mogą już ostatecznie porzucić nadzieje na to, że uda im się uratować swój ukochany tytuł.

Nadchodzi kres Star Wars Galaxies

wiadomość25 czerwca 2011

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że jeszcze przed końcem roku wyłączone zostaną serwery z grą MMO Star Wars Galaxies. Tytuł nigdy nie cieszył się rekordową popularnością, ale w ciągu 8 lat od premiery zgromadził grono wiernych fanów. 15 grudnia ambitna produkcja przejdzie do historii. Wcześniej ze sklepów wycofane zostaną ostatnie egzemplarze gry oraz towarzyszącej jej karcianki.

Przegląd gier MMO (15/02/2010)
Przegląd gier MMO (15/02/2010)

wiadomość15 lutego 2010

Witam w najnowszym wydaniu Przeglądu MMO. Dzisiaj kolejne zmiany w układzie artykułu - wprowadziłem nowy dział, w ramach którego będę publikował krótkie ale ważne wiadomości o wydarzeniach w świecie masowych gier online. Powodem takiej zmiany jest chęć zaprezentowania tych informacji, które są istotne ale na tyle małe, że nie zasługują na odrębny artykuł.

Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!
Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!

wiadomość21 listopada 2009

Podczas gdy gracze będący fanami Gwiezdnych Wojen z niecierpliwością oczekują na premierę potencjalnego hitu, Star Wars: The Old Republic, całkiem dobrze radzi sobie nieco zapomniana już gra, osadzona również w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa, Star Wars Galaxies. Drugie życie we wspomniany tytuł tchnął wydany całkiem niedawno Star Wars Chronicles Master System.