Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (PC)
OkładkaStar Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (PC)

Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan PC

Trials of Obi Wan to tytuł trzeciego już, oficjalnego dodatku do niezwykle popularnej gry z gatunku MMORPG osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Wars Galaxies.

To jest dodatek do gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided.

RPG | TPP | science fiction | Star Wars | filmy | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan Premiera PC

premiera światowa

1listopada2005

Gra przestała działać

15grudnia2011

Gry podobne do Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Star Wars Galaxies: An Empire Divided

Anarchy Online

Neocron

Trials of Obi-Wan to tytuł trzeciego już, oficjalnego dodatku do niezwykle popularnej gry z gatunku MMORPG osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Wars Galaxies. Premiera tego rozszerzenia zbiegła się z wydaniem gry Star Wars: Battlefront II oraz filmu Star Wars : Episode III Revenge of the Sith na DVD, nic więc dziwnego, iż jego główny składnik stanowi świat, w którym dokonała się ostateczna przemiana Anakina Skywalkera w mrocznego rycerza Jedi, Lorda Vadera.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wan Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.

Oczywiście misje byłyby tylko doskonałą przygodą samą w sobie gdyby nie nagrody, które czekają nas za ich wykonanie. Twórcy w tym temacie przewidzieli naprawdę spory wachlarz gratyfikacji, niekoniecznie pieniężnych, m.in. możliwość znalezienia bardzo ognistego, czerwonego kryształu występującego tylko na Mustafar. Szczęśliwiec, który wejdzie w jego posiadanie może przy jego użyciu stworzyć niezwykły, lawopodobny miecz świetlny. Natomiast na podróżników, którym uda się pomyślnie zakończyć wszystkie zlecane przez Obi-Wana misje, czekają naprawdę wyjątkowe i wartościowe nagrody.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza)