Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 17 maja 2004, 16:00

Sąsiedzi powracają

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformował CD Projekt, w planie wydawniczym firmy znalazła się gra Neighbours from Hell oraz jej druga część - Neighbours from Hell 2: On Vacation. W "Sąsiadach z Piekła Rodem" wcielisz się w gwiazdę telewizyjnego show. Twoje zadanie jest proste - wszelkimi dostępnymi środkami doprowadź znienawidzonego sąsiada do białej gorączki. Zastawiaj na niego najwymyślniejsze pułapki i spraw, by jego życie zamieniło się w koszmar. Podążaj za nim wszędzie - nie pozwól nawet, by spokojnie spędził wakacje! Za spektakularne akcje otrzymasz głośne owacje publiczności. Obie części tej przepełnionej niezwykłym humorem gry zostaną wydane w jednym pudełku, w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. Premiera gry zaplanowana została na lipiec 2004.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2