Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2008, 12:00

autor: Bartek "Virion" Sarna

Rock Band i nowy album Disturbed

Zastanawialiście się kiedyś jak będąc muzykiem moglibyście sprzedać więcej swoich płytek? Zespół Disturbed (pewnie nie sam) wpadł na genialny pomysł marketingowy

Zastanawialiście się kiedyś jak będąc muzykiem moglibyście sprzedać więcej swoich płytek? Zespół Disturbed (pewnie nie sam) wpadł na genialny pomysł marketingowy.

Postanowił połączyć promocję swojego czwartego longplay'a z Rock Bandem. Dzięki temu jeżeli jesteś fanem gry i Disturbed, czeka Cię nie lada gratka. Przy zamówieniu nowego krążka chicagowskiej kapeli o tytule Indestructible w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu BestBuy.com, dostaniemy dodatkowo możliwość ściągnięcia dwóch kawałków z nowej płyty i wprowadzenia ich do gry (jeszcze przed premierą albumu). Będą to utwory Inside the Fire i Perfect Insanity. Niestety bonusem nacieszą się tylko i wyłącznie posiadacze Xboxa 360, ponieważ to tylko na tę platformę go przewidziano - przynajmniej na razie. Pewnie za jakiś czas obydwa utwory pojawią się do kupienia w Rock Band Music Store.

Rock Band i nowy album Disturbed - ilustracja #1

Ciekawe czy pociągnięcie marketingowe zespołu Disturbed, w niedalekiej przyszłości wejdzie do kanonu działań marketingowych w promowaniu produktów muzycznych? Jeśli tak, to gracze-melomani będą mieli dużo powodów do radości.