Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2005, 10:33

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach

Firma Namco ogłosiła, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance, od wczoraj jest dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej.

Firma Namco ogłosiła, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance, od wczoraj jest dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy ten produkt pojawi się u nas.

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach - ilustracja #1

 

Rebelstar: Tactical Command stworzona została w laboratoriach studia Codo Technologies (twórcy m.in. Laser Squad Nemesis oraz X-Com) i jest strategią turową z rozbudowanymi elementami RPG, przypominającą nieśmiertelną serię UFO. Akcja gry przenosi nas do roku 2117, gdzie Ziemią rządzą obce istoty z innej planety. Gracz staje przed zadaniem zniszczenia Obcego Imperium, czego będzie mógł dokonać w kilku trybach rozgrywki: campaign, skirmish, hot-seat multiplayer i multiplayer link mode.

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach - ilustracja #2

 

W obawie przed szaleństwem związanym z klasyfikacją wiekową gier ESRB, jakie wywołała ostatnia afera Rockstar, twórcy programu ogłaszają wszem i wobec, że ich produkt otrzymał kategorię „E10+”, dla dzieci powyżej lat 10.

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach - ilustracja #3

 

Więcej na temat Rebelstar: Tactical Command znajdziecie na oficjalnej stronie gry.