Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2007, 09:36

autor: Metatron

Rayman Raving Rabbids w wersji na X360 wykorzysta kamerę

Gra Rayman Raving Rabbids najbardziej przypadła do gustu posiadaczom Wii. Nic dziwnego, skoro ten zbiór sympatycznych i śmiesznych mini gierek w pełni wykorzystuje możliwości oryginalnego kontrolera. Wersje na PC i PS2 nie dawały już tyle radości, ponieważ zastosowano w nich standardowy rodzaj sterowania (klawiatura, pad).

Gra Rayman Raving Rabbids najbardziej przypadła do gustu posiadaczom Wii. Nic dziwnego, skoro ten zbiór sympatycznych i śmiesznych mini gierek w pełni wykorzystuje możliwości oryginalnego kontrolera. Wersje na PC i PS2 nie dawały już tyle radości, ponieważ zastosowano w nich standardowy rodzaj sterowania (klawiatura, pad). Biorąc to pod uwagę, twórcy postanowili wyposażyć wersję na X360 w możliwość sterowania za pomocą gestów.

W tym celu wykorzystane zostanie urządzenie Xbox Live Vision. Ta podłączana do konsoli kamera aktualnie może służyć jedynie do prowadzenia wideokonferencji online, nadania własnych rysów twarzy postaci z Rainbow Six: Vegas oraz do grania w TotemBall, niezbyt udaną produkcję na Xbox Live Arcade.

Rayman Raving Rabbids w wersji na X360 wykorzysta kamerę - ilustracja #1

Według zapowiedzi Ubisoftu, posiadacze X360 będą mogli za pomocą kamerki spróbować swoich sił w 37 mini gierkach, co może sprawić, że Rayman Raving Rabbids stanie się odpowiednikiem znanej z PS2 popularnej serii EyeToy: Play.

Wersja na X360 będzie posiadała ładniejszą oprawę graficzną, a twórcy pokusili się o dodanie kliku dodatkowych mini gierek, będących między innymi wariacjami na temat koszykówki czy gry w papier, nożyce, kamień.

Więcej informacji o Rayman Raving Rabbids znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Gra będzie miała swoją premierę już 1 marca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.