Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2008, 10:32

autor: vampire

QuakeCon 2008 zapowiedziany

QuakeCon to najważniejsza impreza dla wszystkich fanów gier id Software. Promowane są na niej tytuły tego studia oraz produkty firm z nim współpracujących. Odbywa się ona co roku począwszy od 1996, czyli od premiery pierwszego Wstrząsu. Targom zawsze towarzyszy ogromne Lan Party, którego uczestnicy przynoszą swój własny sprzęt i rywalizują ze sobą w turniejach o cenne nagrody.

QuakeCon to najważniejsza impreza dla wszystkich fanów gier id Software. Promowane są na niej tytuły tego studia oraz produkty firm z nim współpracujących. Odbywa się ona cyklicznie począwszy od 1996 roku, czyli od premiery pierwszego Wstrząsu. Wydarzeniu zawsze towarzyszy ogromne Lan Party, którego uczestnicy przynoszą swój własny sprzęt i rywalizują ze sobą w turniejach o cenne nagrody.

Tegoroczny QuakeCon odbędzie się w Dallas (w stanie Texas) w dniach od 31 lipca do 3 sierpnia w Hotelu Hilton Anatole. Pod tym adresem można zarezerwować w tymże hotelu pokój w promocyjnej cenie 137$ (około 289 złotych) natomiast miejsce na LanParty pod tym. Chętni do zjawiania się na QuakeConie mogą zgłaszać swój udział od 30 kwietnia od godziny 14.00 czasu polskiego. W tym roku swoje produkty zaprezentuje 60 firm. Jak zawsze wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie QuakeCon.

QuakeCon 2008 zapowiedziany - ilustracja #1