Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2007, 12:53

autor: Metatron

Pudełko limitowanej edycji Halo 3 rysuje płytę z grą

W sieci pojawiły się liczne doniesienia od osób, które na dzień wcześniej otrzymały zamówiony egzemplarz gry Halo 3 (premiera w Stanach Zjednoczonych jest jutro) i zaraz po otwarciu pudełka zauważyły mocno porysowaną płytę.

Już pojutrze do europejskich (w tym i polskich) sklepów trafi gra Halo 3. O tym, z jakim przyjęciem się spotkała, można przeczytać w naszej wcześniejszej wiadomości, tutaj napiszemy tylko, że została bardzo dobrze oceniona przez zachodnie serwisy. Microsoft zadbał też o to, by produkcja otrzymała odpowiednią reklamę. Trudno się więc dziwić, że bardzo dużo osób skorzystało z przedsprzedaży. Sporo z nich wybrało limitowaną edycję Halo 3. Niestety, nie mamy dla nich zbyt dobrej wiadomości.

Pudełko limitowanej edycji Halo 3 rysuje płytę z grą - ilustracja #1

W sieci pojawiły się bowiem liczne doniesienia od osób, które na dzień wcześniej otrzymały zamówiony egzemplarz gry (premiera w Stanach Zjednoczonych jest jutro) i zaraz po otwarciu pudełka zauważyły mocno porysowaną płytę. Jak się okazało, uchwyt w opakowaniu limitowanej edycji nie jest odpowiednio wykonany i płyty mają tendencję do samoistnego zeskakiwania z niego, co powoduje, że przemieszczają się luzem po wnętrzu pudełka, rysując się o wystające elementy.

Dlatego też osoby, które myślą o nabyciu edycji limitowanej w sklepie, powinny sprawdzić na miejscu, czy przypadkiem nie trafiła im się porysowana płytka. Serwis Eurogamer wystosował prośbę do Microsoftu o oficjalny komentarz w tej sprawie, na razie jednak nie doczekał się odpowiedzi.

Warto dodać, że podobna sytuacja zdarzyła się już w zeszłym roku w przypadku kolekcjonerskiego wydania gry Prey.