Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2005, 08:43

autor: Kamen

Przetestuj wersję demonstracyjną gry Dragonshard

Korporacja Atari w porozumieniu ze studiem Liquid Entertainment udostępniła na łamach Sieci wersję demonstracyjną gry Dragonshard. Oferuje ona dwa pierwsze rozdziały z kampanii Order of the Flame.

Korporacja Atari w porozumieniu ze studiem Liquid Entertainment udostępniła na łamach Sieci wersję demonstracyjną gry Dragonshard . Oferuje ona dwa pierwsze rozdziały z kampanii Order of the Flame.

Dragonshard to strategia czasu rzeczywistego wykorzystująca zasady systemu Dungeons & Dragons. Tym samym jej strona strategiczna przenika się w interesujący sposób z elementami charakterystycznymi dla gier fabularnych. Jednocześnie jest to pierwsza gra, której akcja toczy się w świecie Eberron, gdzie klimat fantasy współistnieje z magicznymi technologiami. Wkraczając w ten świat gracze zostają uwikłani w globalny konflikt, u którego podstaw leży potężny artefakt, posiadający władzę odmienienia losu całego Eberronu.

Wersji demonstracyjnej szukajcie w naszym dziale Plików. Natomiast więcej informacji o Dragonshard dostarczy Wam nasza Encyklopedia Gier.

Finalna wersja omawianej tu produkcji powinna pojawić się w sklepach już w przyszłym miesiącu. Dragonshard w naszym kraju najprawdopodobniej pojawi się za sprawą firmy LEM, jednak do tej pory nie podano żadnych szczegółów polskiego wydania.