Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2007, 19:20

autor: Vercetti

Premiera gry Unreal Tournament III nie ulegnie opóźnieniu

W związku z obawami graczy, jakie pojawiły się przedwczoraj na skutek wypowiedzi Marka Reina z firmy Epic Games odnośnie daty premiery strzelanki Unreal Tournament III, sam zainteresowany postanowił wyjaśnić nurtujące odbiorców zagadnienia i zaprzeczył doniesieniom o opóźnieniu debiutu nadchodzącego projektu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, przeznaczony do multiplayerowych zmagań FPS na

W związku z obawami graczy, jakie pojawiły się przedwczoraj na skutek wypowiedzi Marka Reina z firmy Epic Games odnośnie daty premiery strzelanki Unreal Tournament III, sam zainteresowany postanowił wyjaśnić nurtujące odbiorców zagadnienia i zaprzeczył doniesieniom o opóźnieniu debiutu nadchodzącego projektu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, przeznaczony do multiplayerowych zmagań FPS na pecety i konsole nowej generacji znajdzie się w sprzedaży jeszcze przed końcem 2007 r.

Premiera gry Unreal Tournament III nie ulegnie opóźnieniu - ilustracja #1

„Nic się w tej kwestii nie zmieniło, pracujemy z myślą o listopadowej premierze.” – stwierdził Rein na łamach serwisu GamesIndustry.biz, zaznaczając również kolejność, w jakiej poszczególne wersje gry trafią do posiadaczy sprzętu Sony i Microsoftu: „Ekskluzywność dla PlayStation 3 nie podlega wątpliwości. Wprowadzimy produkt do sprzedaży na PS3 przed wypuszczeniem edycji na Xboxa 360.”

Zaraz potem przedstawiciel deweloperów dodał, że termin ukazania się tytułu na X360 nie został jeszcze ustalony. To samo tyczy się także dat dotyczących pozostałych platform. Według zapewnień Reina Epic Games woli bowiem skupić się na dopieszczeniu swego dzieła w każdym calu aniżeli na dotrzymaniu obietnic wpisanych do jego planu wydawniczego.

Odchodząc nieco od tematu samej premiery trzeciej odsłony serii Unreal Tournament, warto wspomnieć, że shooter ten doczeka się niebawem prezentacji na targach Tokyo Game Show. Wydarzenie to będzie miało miejsce w trakcie organizowanego przez koncern Sony spotkania dla prasy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III