Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2008, 13:24

autor: Jiker

Premiera God of War III prędzej niż się spodziewamy?

God of War III ma być epickim zwieńczeniem jednego z najlepszych cykli w historii elektronicznej rozrywki. Zapewniał nas już o tym Cory Balrog, producent drugiej części przygód nieustraszonego Kratosa. Do tej pory nikt jednak nie chciał oficjalnie potwierdzić choćby przybliżonej daty premiery gry.

God of War III ma być epickim zwieńczeniem jednego z najlepszych cykli w historii elektronicznej rozrywki. Zapewniał nas już o tym Cory Balrog, producent drugiej części przygód nieustraszonego Kratosa. Do tej pory nikt jednak nie chciał oficjalnie potwierdzić choćby przybliżonej daty premiery gry. Dzisiejsza wiadomość tego co prawda nie zmienia, jednakże z pewnością uspokoi tych fanów, którzy uwierzyli w możliwość wydania GoW III w przyszłorocznym okresie świąt Bożego Narodzenia.

Premiera God of War III prędzej niż się spodziewamy? - ilustracja #1

Źródłem informacji jest finalny projekt pudełka oraz instrukcji gry God of War: Chains of Olympus, a więc pierwszej przenośnej wersji GoW wyprodukowanej z myślą o konsoli PlayStation Portable. W tej drugiej możemy się natknąć na reklamę, sugerującą, że do premiery trzeciej odsłony przygód Kratosa dojdzie już niedługo. Jest to co prawda pojęcie względne i może być rozumiane na wiele sposobów, jednak jego wykorzystanie sugeruje, że pod uwagę nie powinniśmy brać terminów na tyle odległych, jak choćby Gwiazdka 2009 roku.

Przypominamy również, że nie jest to pierwsza zagrywka tego typu zastosowana przez studio Sony Santa Monica. Podobnej praktyki dopuszczono się już bowiem w przypadku pudełka z God of War II, w którym zamieszczona została ulotka zapowiadająca premierę God of War: Chains of Olympus.