Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2007, 14:44

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsoli Nintendo DS otrzymają grę Ragnarok Online DS

Pamiętacie grę typu MMORPG o nazwie Ragnarok Online, która zadebiutowała w roku 2001? Obecnie przedstawiciele GungHo Entertainment oświadczyli, że prowadzone są prace nad przeniesieniem jej fantastycznego świata, stworzonego przez koreańską firmę Gravity, na wyświetlacze konsoli Nintendo DS.

Pamiętacie grę typu MMORPG o nazwie Ragnarok Online, która zadebiutowała w roku 2001? Obecnie przedstawiciele GungHo Entertainment oświadczyli, że prowadzone są prace nad przeniesieniem jej fantastycznego świata, stworzonego przez koreańską firmę Gravity, na wyświetlacze konsoli Nintendo DS. Japońska wersja Ragnarok Online DS pojawi się na sklepowych półkach w 2008 roku. Na tę chwilę nie zdradzono planów lokalizacji owej pozycji poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Posiadacze konsoli Nintendo DS otrzymają grę Ragnarok Online DS - ilustracja #1

Do dyspozycji gracza zostanie oddanych dziesięć lokacji, przygotowanych w kreskówkowym stylu. Chcąc je wszystkie przemierzyć trzeba będzie stworzyć własnego bohatera, a następnie przyporządkować go do jednej z zaproponowanych klas. Użytkownik otrzyma okazję wcielenia się między innymi w silnego wojownika czy szybkiego łotra – każda z postaci będzie odznaczała się unikalnym zestawem umiejętności. Dokładniejsze informacje na temat Ragnarok Online DS zostaną podane w najbliższym czasie – o wszystkich zmianach będziemy powiadamiali Was na bieżąco.