Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 maja 2008, 19:51

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: UEFA Euro 2008

„Na długo przed Mistrzostwami Euro 2008 najwspanialsi trenerzy zastanawiali się, co zrobić, by prowadzona przez nich drużyna osiągnęła sukces w turnieju. Podobną zagwozdkę zgotowano graczom, którzy zdecydowali się na zakup produkcji EA Sports. Jak wiadomo – także w futbolu diabeł tkwi w szczegółach. W niniejszym poradniku postaram się przedstawić je wszystkie, a przynajmniej te warte Waszej uwagi."

„Na długo przed Mistrzostwami Euro 2008 najwspanialsi trenerzy zastanawiali się, co zrobić, by prowadzona przez nich drużyna osiągnęła sukces w turnieju. Podobną zagwozdkę zgotowano graczom, którzy zdecydowali się na zakup produkcji EA Sports. Jak wiadomo – także w futbolu diabeł tkwi w szczegółach. W niniejszym poradniku postaram się przedstawić je wszystkie, a przynajmniej te warte Waszej uwagi.

Materiał został podzielony na kilka części dotyczących różnych elementów zabawy w UEFA Euro 2008. Zawarte w nim informacje na temat trybów, opcji menedżerskich, taktyki, piłkarzy, ich umiejętności oraz kontroli na boisku powinny okazać się receptą na sukces. Poradnik adresowany jest do osób na poziomie od początkującego do średnio zaawansowanego. Wyższe umiejętności to już kwestia indywidualnego treningu i futbolowego geniuszu!” - „Kuba”

UEFA Euro 2008 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry UEFA Euro 2008 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.