Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2007, 17:18

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Transformers: The Game

Witam w poradniku do Transformers: The Game. Znajdziecie tu możliwie najdokładniejszy opis ponad 30 misji podzielonych na dwie kampanie: Autobotów i Deceptikonów, porady dotyczące zdobywania skillów i zaliczania dodatkowych zadań oraz lokalizacje wspomnianych zadań i ukrytych ikon – krótko mówiąc wszystko to, co może się w trakcie gry przydać.

„Witam w poradniku do Transformers: The Game. Znajdziecie tu możliwie najdokładniejszy opis ponad 30 misji podzielonych na dwie kampanie: Autobotów i Deceptikonów, porady dotyczące zdobywania skillów i zaliczania dodatkowych zadań oraz lokalizacje wspomnianych zadań i ukrytych ikon – krótko mówiąc wszystko to, co może się w trakcie gry przydać. Choć sama produkcja nie jest najwyższych lotów, warto się przekonać „z czym to się je”, bo to lato z pewnością należeć będzie do filmu Transformers. Zostawiam Was zatem sam na sam z poradnikiem.” - „Draxer”

Transformers: The Game - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Transformers: The Game w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.