Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 sierpnia 2006, 18:28

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Onimusha 3: Demon Siege

Zapraszam do przeżycia przygody w towarzystwie niepokonanego Jacques’a Blanc i nieco egzotycznego Samanosuke Akechi w kolejnej odsłonie gry „Onimusha”, tym razem opatrzonej numerem porządkowym 3 i podtytułem „Demon Siege”

„Zapraszam do przeżycia przygody w towarzystwie niepokonanego Jacques’a Blanc i nieco egzotycznego Samanosuke Akechi w kolejnej odsłonie gry „Onimusha”, tym razem opatrzonej numerem porządkowym 3 i podtytułem „Demon Siege”. [...]

Niniejszy poradnik do gry „Onimusha 3: Demon Siege” ma służyć pomocą tym, którzy jej potrzebują. Nie obejmuje on jednak wszystkich elementów gry, a w szczególności tych, które stają się dostępne po kolejnych jej ukończeniach. A jest tych elementów naprawdę wiele. Co to oznacza? Dokładnie to, że gra gwarantuje zabawę na wiele godzin. Wszystkim Graczom, którzy sięgną po „Onimushę 3: Demon Siege” i niniejszy poradnik życzę wiele radości z rozgrywki i odkrywania sekretów, których ja nie nie odkryłem!” - „PIRX”

Onimusha 3: Demon Siege - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Onimusha 3: Demon Siege w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.