Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2008, 11:40

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Deadly Creatures z gwiazdorską obsadą, Warhammer Online jeszcze bez dodatku, Pizza Morgana epizodyczną przygotówką, kolekcja cyklu Onimusha, pecetowy Fallout 3 z teksturami w wysokiej rozdzielczości i inne. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Deadly Creatures z gwiazdorską obsadą, Warhammer Online jeszcze bez dodatku, Pizza Morgana epizodyczną przygotówką, kolekcja cyklu Onimusha, pecetowy Fallout 3 z teksturami w wysokiej rozdzielczości i inne. Życzymy miłej lektury.

Deadly Creatures

Popularni aktorzy Billy Bob Thornton oraz Dennis Hopper użyczą swoich głosów w grze Deadly Creatures, thrillerze TPP, będącym najnowszą produkcją THQ przeznaczoną na konsolę Nintendo Wii. W grze wcielimy się w tarantulę lub skorpiona i spróbujemy przeżyć w świecie pełnym niebezpieczeństw.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Przedstawiciele firmy EA Mythic poinformowali, że nie rozpoczęli jeszcze prac nad właściwym rozszerzeniem do Warhammer Online: Age of Reckoning. Aktualnie studio zajmuje się dopracowaniem rozgrywki w podstawowej grze. Deweloping dodatku rozpocznie się po wprowadzeniu wszystkich zatwierdzonych zmian i poprawek.

Pizza Morgana

Firma Carbomite Games poinformowała o rozpoczęciu prac nad epizodyczną przygotówką o tytule Pizza Morgana, opracowywaną na podstawie izraelskiego komiksu. Wcielimy się w niej w dziewczynkę, która trafia przypadkowo do magicznego świata pełnego potworów i zjaw, zatrudnionych w charakterze dostawców pizzy. Produkcja zostanie wydana wiosną przyszłego roku.

Defense Grid: The Awakening

W ofercie Steama zadebiutowała dzisiaj Defense Grid: The Awakening – strategia nawiązująca pomysłem do gier, w których bronimy twierdzy przy pomocy różnego rodzaju wieżyczek strzelniczych. Pozycję można zakupić za równowartość 19,99 dolarów.

Onimusha Essentials

Capcom wyda w Stanach Zjednoczonych kompilację przeznaczoną dla fanów cyklu Onimusha. W skład Onimusha Essentials, zapowiedzianego na PlayStation 2, wejdą trzy pierwsze odsłony serii – Onimusha: Warlords, Onimusha 2: Samurai’s Destiny oraz Onimusha 3: Demon Siege. Zestaw będzie kosztować 29,99 dolarów i trafi do sprzedaży w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Nvidia

Koncern Nvidia poinformował o podpisaniu umowy z firmami Electronic Arts oraz 2K Games, na mocy której uzyskały one prawo do wykorzystania technologii PhysX w kolejnych swoich produkcjach. EA zastosowało ją już w pecetowej odsłonie Mirror’s Edge, której debiut nastąpi w styczniu przyszłego roku.

Fallout 3

W sieci udostępniony został zestaw tekstur w wysokiej rozdzielczości do pecetowej odsłony Fallout 3. Dzięki niemu gracze mogą uzyskać jeszcze ładniejszą oprawę graficzną w najnowszej produkcji studia Bethesda. Paczkę można znaleźć m.in. pod tym adresem.

Strong Bad's Cool Game for Attractive People. Episode 5: 8-Bit Is Enough

Już niedługo do sprzedaży za pośrednictwem serwisu Telltale Games oraz WiiWare trafi finalny odcinek cyklu Strong Bad's Cool Game for Attractive People. Więcej informacji na jego temat, a także oficjalny zwiastun, znajdziecie w tym miejscu.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper

Interpol

Football Director DS

PowerUp Forever

Homeplanet: Playing With Fire

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Lumines Supernova

Red Faction: Guerrilla

Trine

Dziedzictwo Elfów

League of Legends: Clash of Fates

Men of War

Bolt

Need for Speed: Undercover

Alpha Prime

Galerie filmów

... a także filmów:

Parabellum

Trine

Wanted: Weapons of Fate

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Red Faction: Guerrilla

gry