Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 grudnia 2008

Patch do GTA IV PC w drodze
Patch do GTA IV PC w drodze

Ramsik, 4 grudnia 2008, 20:00

Kto by się spodziewał, że najbardziej oczekiwana konwersja tej jesieni okaże się tak wielką klapą? Grand Theft Auto IV w wersji na komputery osobiste zawiodło rzesze graczy i już po kilkudziesięciu godzinach egzystencji tego produktu na rynku można śmiało napisać, że to niewypał roku.

Dodatki do Race Driver: GRID już w sieci. Pecetowcy poczekają
Dodatki do Race Driver: GRID już w sieci. Pecetowcy poczekają

Ramsik, 4 grudnia 2008, 19:02

Dnia dzisiejszego sieciowe usługi dwóch konsol obecnej generacji, czyli odpowiednio Xboksa 360 oraz PlayStation 3, wzbogaciły się o dodatkową zawartość dla Race Driver: GRID.

13 stycznia premiera Mirror's Edge na PC
13 stycznia premiera Mirror's Edge na PC

Animol, 4 grudnia 2008, 17:30

W końcu znamy datę premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego sezonu. Mirror’s Edge, którym gracze konsolowi cieszą się od niespełna miesiąca, w wersji pecetowej pojawi się 13 stycznia. W tym samym czasie udostępnione zostaną również dodatkowe mapy.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008
Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2008, 14:15

Starając się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wciąż dokonujemy usprawnień naszego serwisu, modyfikując go w taki sposób, by korzystanie z niego było dla Was wygodniejsze i przyjemniejsze. Nie tak dawno wprowadziliśmy na stronę główną serwisu informacyjnego nowy system prezentujący najciekawsze materiały, teraz z kolei udostępniamy dużą partię innych usprawnień, dzięki którym poruszanie się po bogatych zasobach Gry-OnLine powinno być znacznie prostsze.

Steam zwraca pieniądze za GTA IV PC; problemy w grze opisane
Steam zwraca pieniądze za GTA IV PC; problemy w grze opisane

Filip „fsm” Grabski, 4 grudnia 2008, 14:00

Jak wygląda sprawa z pecetową wersją Grand Theft Auto IV chyba wiedzą już wszyscy zainteresowani. Bardzo wysokie wymagania sprzętowe, mnóstwo błędów, problemy z uruchomieniem i graniem w sieci. Innymi słowy: bardzo nieudana konwersja.

Webstarfestival 2008. Zagłosuj i wygraj 5 000 zł
Webstarfestival 2008. Zagłosuj i wygraj 5 000 zł

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2008, 13:26

Czwarta edycja Webstarfestival dobiega końca. Do końca głosowania pozostały już tylko 2 dni. W zeszłym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu i oddanym głosom GRY-OnLine.pl zdobyło tytuł Strony Roku 2007 w kategorii Kultura i Rozrywka. Dziękujemy Wam za to ogromnie, bo największą nagrodą za naszą pracę jest uznanie z Waszej strony.

Garry's Mod - mod, który zarobił ponad 3 miliony USD
Garry's Mod - mod, który zarobił ponad 3 miliony USD

vampire, 4 grudnia 2008, 12:48

Wielu deweloperów rozpoczynało swoją karierę od tworzenia modów do gier, przykładem może być chociażby ekipa Splash Damage (autorzy wielokrotnie nagradzanego Wolfenstein: Enemy Territory i Enemy Territory: Quake Wars), która zadebiutowała jako twórcy moda Quake 3 Fortress. O tym, że tworzenie tego typu projektów może przynieść niemałe zyski przekonał się również Garry Newman.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 grudnia 2008)

Jiker, 4 grudnia 2008, 12:21

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: więcej reklam w grach, łatka do Fable 2, Home ze wsparciem Red Bulla, Electronic Arts zdobywa azjatycki rynek gier sieciowych, Awatary z ciepłymi ciuszkami i inne. Życzymy miłej lektury.

Atari ratuje myszy
Atari ratuje myszy

Hed, 4 grudnia 2008, 12:01

Firma Atari poinformowała o przejęciu projektu The Tale of Despereaux, bazującego na tegorocznym filmie pod tym samym tytułem (premiera w Polsce dopiero w przyszłym roku). Wcześniej grą zajmowała się ekipa Brash Entertainment, która miała specjalizować się w produkcjach opartych właśnie na licencjach filmowych. Niestety, całe przedsięwzięcie nie wypaliło i większość planów została anulowana.

CD Projekt RED pracuje nad kolejnymi grami
CD Projekt RED pracuje nad kolejnymi grami

Jiker, 4 grudnia 2008, 11:13

CD Projekt RED ma dla nas kilka dobrych informacji. W wywiadzie dla serwisu Videogaming247 Tom Ohle, specjalista ds. PR i marketingu, oświadczył, że producent Wiedźmina pracuje jeszcze nad dwoma pozycjami. Nie zrezygnuje przy tym ze wsparcia dla pecetowej wersji swojego najgłośniejszego tytułu, co w obliczu oficjalnej zapowiedzi konsolowych edycji gry mogłoby być bardzo prawdopodobne.

Najpopularniejsze gry na iPhone’a
Najpopularniejsze gry na iPhone’a

Hed, 4 grudnia 2008, 11:01

Od jakiegoś czasu mówi się, że jedno z bardziej popularnych w świecie urządzeń firmy Apple, czyli iPhone, stało się nową platformą dla rozrywki elektronicznej, skupiając się na niedzielnych graczach. Rzeczywiście na ten wielozadaniowy telefon dostępnych jest wiele tytułów, często zręcznościowych lub logicznych. Dzisiaj zaprezentowano najpopularniejsze gry na iPhone’a oraz iPod Touch.

Wystartował Games For Windows Live Marketplace

Jiker, 4 grudnia 2008, 10:58

Zgodnie z lipcowymi zapowiedziami Microsoftu, użytkownicy komputerów osobistych uzyskali dostęp do nowej funkcjonalności Games For Windows Live – Marketplace. Zainteresowani mogą się ponadto zaopatrzyć w klienta GFW, dzięki któremu będą mogli korzystać z usługi bez konieczności uruchamiania gier objętych tym programem.

Następna gra o Bondzie będzie głównie samochodówką?
Następna gra o Bondzie będzie głównie samochodówką?

Filip „fsm” Grabski, 4 grudnia 2008, 10:22

Nazywa się Bond. James Bond. Jest przystojny, jest inteligentny, jest silny, jest niepokonany. Od ponad 40 lat pojawia się w filmach, a od jakiegoś czasu wiemy, że w grach będzie się pojawiał co roku. I teraz wiemy, o czym będzie traktować kolejna odsłowna wirtualnych przygód Jamesa.

Opóźnione Ghostbusters - lepsze Ghostbusters
Opóźnione Ghostbusters - lepsze Ghostbusters

vampire, 4 grudnia 2008, 09:48

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że wirtualne wcielenie popularnych w latach ‘80 komedii o Pogromcach Duchów trafi do sklepów później niż sądziliśmy, a więc prawdopodobnie w czerwcu przyszłego roku. Okazuje się, że są jednak pewne plusy przesunięcia premiery gry.

Call of Duty: Modern Warfare 2, Guitar Hero 5 i inne perły z konferencji Activision

Jiker, 4 grudnia 2008, 09:35

Firma Activision, w trakcie przeprowadzonej wczoraj konferencji dla reklamodawców, ujawniła informacje na temat swoich przyszłych planów, związanych m.in. z rozwojem serii Call of Duty, Guitar Hero, a także Tony Hawk. Ponadto dowiedzieliśmy się, ze popularny wydawca zdecydował się na podpisanie porozumienia z firmą Massive, zajmującą się zamieszczaniem w grach różnego rodzaju reklam.