Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 grudnia 2008, 14:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008

Starając się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wciąż dokonujemy usprawnień naszego serwisu, modyfikując go w taki sposób, by korzystanie z niego było dla Was wygodniejsze i przyjemniejsze. Nie tak dawno wprowadziliśmy na stronę główną serwisu informacyjnego nowy system prezentujący najciekawsze materiały, teraz z kolei udostępniamy dużą partię innych usprawnień, dzięki którym poruszanie się po bogatych zasobach Gry-OnLine powinno być znacznie prostsze.

Starając się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wciąż dokonujemy usprawnień naszego serwisu, modyfikując go w taki sposób, by korzystanie z niego było dla Was wygodniejsze i przyjemniejsze. Nie tak dawno wprowadziliśmy na stronę główną serwisu informacyjnego nowy system prezentujący najciekawsze materiały, teraz z kolei udostępniamy dużą partię innych usprawnień, dzięki którym poruszanie się po bogatych zasobach Gry-OnLine powinno być znacznie prostsze. Potraktujcie to jako mały prezent mikołajkowy z naszej strony i oczywiście oczekujcie następnych zmian w przyszłości. Cały czas słuchamy Waszych uwag i staramy się brać je pod uwagę w kolejnych aktualizacjach.

A oto lista najważniejszych zmian, jakie dziś wprowadziliśmy dziś w serwisie:

Podpowiedzi w polu wyszukiwania – wpisując słowa w polu Szukaj uzyskasz listę podpowiedzi w postaci tytułów gier, które odpowiadają wprowadzanemu ciągowi znaków. Propozycje układane są według popularności gier.

 

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #1

 

Nowe wyniki wyszukiwania – tytuły w wynikach wyszukiwania układają się według popularności danej gry lub alfabetycznie, po wybraniu odpowiedniej opcji.

 

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #2

 

Multiplatformowe wyniki wyszukiwania – lista materiałów powiązanych z grą wyświetla się w przejrzystym drzewku, dopiero po kliknięciu na tytuł gry. Zlikwidowaliśmy podział na platformy w wynikach wyszukiwania. Teraz wszystkie materiały zebrane są w jednym miejscu, bez względu na to, której platformy dotyczą. Te same informacje są wyświetlane w obiekcie powiązań na dole każdej strony z informacją o grze.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #3

Nowa karta gry w Encyklopedii – zdecydowanie bardziej przejrzysta karta gry pozwoli Wam szybciej znaleźć interesujące Was informacje.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #4

Możliwość wyświetlenia postów użytkownika na forum – po kliknięciu na ksywkę użytkownika na forum, będziecie mogli przejrzeć jego ostatnie wypowiedzi.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #5

Nowe archiwum forum – nowe opcje wyszukiwania wątków (po dacie, przez Google) w archiwum ułatwią Wam znalezienie interesujących Was dyskusji. Archiwum działa też zdecydowanie szybciej niż do tej pory.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #6

Odświeżona strona główna – główna strona serwisu Gry-OnLine zawiera zdecydowanie więcej informacji niż do tej pory.

Zmiany w serwisie Gry-OnLine - grudzień 2008 - ilustracja #7

Zmiany w materiałach video – filmy z cyklu Gramy! produkowane przez ekipę TVGry.pl, zostały przeniesione do działu GOL Video. Nasi dzielni filmowcy ruszają także z nowym cyklem o nazwie Video Porady, w którym – jak sama nazwa wskazuje - znajdziecie wskazówki dotyczące rozgrywki w najnowszych tytułach. Premierowy materiał z tej serii pojawi się niebawem.

Nowe komentarze – wprowadziliśmy możliwość publikowania komentarzy w kilku działach, m.in. konkursów i prasy o grach, a część multigier zyskała swoje własne mini forum. Zmiana zaszła też w komentarzach wyświetlanych pod innymi materiałami. Od tej pory pokazywać się będą najnowsze wypowiedzi, a nie najstarsze, jak było do tej pory.

Zmiana szerokości strony – wszystkie strony serwisu zostały dostosowane do większej rozdzielczości ekranu, co powinno zdecydowanie poprawić czytelność..

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Serwis doczekał się ogromnej liczby mniejszych poprawek poprawiających jego wydajność, funkcjonalność i wygląd. Zobaczycie je zresztą sami. Gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z nowym obliczem GOL-a i zapraszamy do dzielenia się uwagami.