Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2008

Poradnik: Mirror's Edge

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2008, 19:44

„Mam przyjemność oddać do Twojej dyspozycji poradnik do gry Mirror’s Edge, przygotowanej przez studio Digital Illusions Creative Entertainment i wydanej przez koncern Electronic Arts."

Szczegóły na temat patcha do GTA IV PC
Szczegóły na temat patcha do GTA IV PC

Ramsik, 8 grudnia 2008, 19:22

Firma Rockstar, pretendująca do miana największego rozczarowania końcówki roku 2008, opublikowała w sieci informacje na temat pierwszego patcha do pecetowej wersji Grand Theft Auto IV, która jest zmorą graczy ze względu na niebywale wysokie wymagania sprzętowe oraz masę błędów.

Wiemy, kto wygrał w konkursie GTA IV
Wiemy, kto wygrał w konkursie GTA IV

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2008, 17:55

Z wydawnictwem Axel Springer zorganizowaliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać jeden z pięciu drukowanych poradników do GTA IV. Zainteresowanie było bardzo duże. Znamy juz zwycięzców.

17 grudnia dniem startu otwartych beta testów Home?
17 grudnia dniem startu otwartych beta testów Home?

Crash, 8 grudnia 2008, 14:57

W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone szczegóły związane z datą rozpoczęcia otwartych beta testów aplikacji Home, poniekąd darmowego odpowiednika Second Life, przeznaczonego wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 3.

EMPiK - Top Lista - tydzień 49 (08/12/08)

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2008, 14:27

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 1 a 6 grudnia i zostały zebrane w 130 salonach sieci.

Gameplay WET w sieci, premiera w przyszłym roku
Gameplay WET w sieci, premiera w przyszłym roku

Ramsik, 8 grudnia 2008, 14:01

Od czasu targów Games Convention 2007, gdzie po raz pierwszy zaprezentowano teaser produkcji studia Artificial Mind & Movement, minęło już sporo czasu. Do tej pory nie byliśmy karmieni informacjami na temat gry, ale przełom nastąpił dziś – mamy nie tylko kolejną porcję wieści, ale także dość długi fragment rozgrywki.

Wielka Encyklopedia Gier 09. Konkurs tylko dla weteranów!
Wielka Encyklopedia Gier 09. Konkurs tylko dla weteranów!

Filip „fsm” Grabski, 8 grudnia 2008, 13:34

Jesteś wiernym czytelnikiem naszego serwisu? Posiadasz wszystkie do tej pory wydane Wielkie Multimedialne Encyklopedie Gier? W takim razie czytaj dalej – ten konkurs przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 grudnia 2008)

Jiker, 8 grudnia 2008, 13:08

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Age of Conan już wkrótce ze wsparciem dla DirectX 10, nutka LittleBigPlanet w Lumines Supernova oraz premiera Buccaneer: The Pursuit of Infamy. Życzymy miłej lektury.

Prawie trzy miliony Gears of War 2 sprzedane
Prawie trzy miliony Gears of War 2 sprzedane

Ramsik, 8 grudnia 2008, 13:01

Tegorocznej produkcji Epic Games udało się dokonać sztuki niesamowicie wręcz trudnej, czyli osiągnąć poziom co najmniej pierwszej części Gears of War. Druga odsłona przygód Marcusa Fenixa i spółki okazała się jednym z największych hitów 2008 roku.

Mafia II tylko pod DX10?
Mafia II tylko pod DX10?

vampire, 8 grudnia 2008, 12:50

O tym, że druga odsłona Mafii, a więc gry nie bez powodu porównywanej często do serii GTA, ma charakteryzować się świetną grafiką słyszeliśmy już wielokrotnie, a dowodem na to mogły być zaprezentowane dotychczas screeny i trailer. Teraz jednak twórcy poszli jeszcze dalej mówiąc, że pod względem oprawy ich dzieło będzie mogło konkurować nawet z Crysisem.

Co dalej z Piłą?

Jiker, 8 grudnia 2008, 12:31

Adaptacja Piły miała być w zamierzeniach twórców jedną z ciekawszych produkcji drugiej połowy 2009 roku. W związku z listopadową informacją o zamknięciu firmy wydawniczej Brash Entertainment, pragnącej wprowadzić na rynek kilkanaście pozycji opartych na licencjach filmowych, w tym Piłę, owe plany zostały brutalnie zweryfikowane i niemal zawieszone. Niemal, ponieważ z niepotwierdzonych informacji wynika, że gra ma szansę zostać przechwyconą przez jednego z większych światowych wydawców.

E-Sport - podsumowanie tygodnia (2 - 8 grudnia)
E-Sport - podsumowanie tygodnia (2 - 8 grudnia)

Maciej Śliwiński, 8 grudnia 2008, 12:04

W ostatnią środę rozegrany został finał FIFA ESL Major Series pomiędzy drużynami SK Gaming a D-Link PGS. Dla całej sceny wirtualnych piłkarzy jest to spotkanie przypominające rangą finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Środowy finał zapowiadał się o tyle ciekawiej, że zmierzyć się w nim miały najbardziej utytułowane drużyny tego sezonu.

Dziesięć najczęściej piraconych gier PC w 2008 roku

vampire, 8 grudnia 2008, 10:50

Ostatnie tygodnie każdego roku są najlepszą okazją do tworzenia najróżniejszych zestawień i podsumowań mijających dwunastu miesięcy. Również serwis TorrentFreak postanowił opublikować swój ranking najczęściej pobieranych tytułów za pośrednictwem sieci Torrent w 2008. Pliki zostały podzielone na różne kategorie (na przykład filmy, muzykę, programy telewizyjne), a na pierwszy ogień poszły gry stworzone z myślą o PC.

Filmy z dema Resident Evil 5 w jakości HD
Filmy z dema Resident Evil 5 w jakości HD

Jiker, 8 grudnia 2008, 10:07

Wersja demonstracyjna Resident Evil 5, wydana w piątek w ramach japońskiego Xbox Live, okazała się świetnym kawałkiem kodu. Zdanie to potwierdza zdecydowana większość graczy, którzy zdołali zdobyć tę publikację. Co prawda było to nieco problematyczne (konieczność posiadania złotego abonamentu na Japonię), jednakże z pewnością opłacalne. Dzisiaj nie ma już problemów, by rozgrywki zaprezentowanej w demonstracji doświadczyły także te osoby, które z różnych powodów dostępu uzyskać nie mogły.

Darkfall Online wreszcie doczeka się premiery
Darkfall Online wreszcie doczeka się premiery

Jiker, 8 grudnia 2008, 08:47

Produkcja Darkfall Online – istnego Duke Nukem Forever w świecie MMOcRPG – rozpoczęła się w sierpniu 2001 roku. Od tego czasu doczekaliśmy się jedynie kilkukrotnego przesunięcia daty premiery dzieła firm Audio Visual Enterprises oraz Aventurine (grecki deweloper przejął grę od norweskiego studia Razorwax). Najwidoczniej wszystko podąża już we właściwym kierunku, ponieważ twórcy zdecydowali się na ujawnienie oficjalnego terminu europejskiego debiutu gry.

Premiery gier w Polsce (1-7 grudnia)
Premiery gier w Polsce (1-7 grudnia)

Vercetti, 8 grudnia 2008, 06:14

Stało się. Po miesiącach nerwowego wyczekiwania na rynku zadebiutowała wreszcie pecetowa wersja Grand Theft Auto IV. O tym, że była to dla polskich graczy najgłośniejsza premiera tego roku, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mało kto spodziewał się jednak, że GTA IV wywoła u nabywców aż tak wielkie emocje i na kilka dni przyćmi zupełnie temat innych, wypuszczonych w tym samym czasie, tytułów.