Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 grudnia 2008, 13:34

Wielka Encyklopedia Gier 09. Konkurs tylko dla weteranów!

Jesteś wiernym czytelnikiem naszego serwisu? Posiadasz wszystkie do tej pory wydane Wielkie Multimedialne Encyklopedie Gier? W takim razie czytaj dalej – ten konkurs przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Jesteś wiernym czytelnikiem naszego serwisu? Posiadasz wszystkie do tej pory wydane Wielkie Multimedialne Encyklopedie Gier? W takim razie czytaj dalej – ten konkurs przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Jeśli właśnie uzupełniłeś swoją kolekcję o świeże wydanie Wielkiej Encyklopedii Gier, a dodatkowo masz wszystkie poprzednie, prosimy Cię o wykonanie fotografii, na której znajdziesz się Ty i owe wszystkie egzemplarze WEG (w postaci książeczki lub pudełka). Zdjęcie nie musi być rewelacyjnej jakości. Nie posiadasz profesjonalnej lustrzanki? No to chwyć telefon komórkowy i uwiecznij siebie wraz z siedmioma Encyklopediami. To wystarczy. Spośród wszystkich nadesłanych fotografii (pokazujących zestaw: czytelnik + 7 cd/dvd z encyklopedią) zostanie wylosowany szczęśliwy zwycięzca, który otrzyma niecodzienną nagrodę.

Nagrodą są punkty naszego serwisu – Gole, o wartości 500 złotych, umożliwiające dokonanie zakupów w naszym sklepie. Za Gole możecie zakupić gry, gadżety, abonamenty. Gole nie pokrywają jednak kosztów przesyłki pocztowej. Sami przyznacie. Gra jest warta świeczki. Fotografie przesyłajcie na adres [email protected]. W temacie maila wpiszcie „Konkurs Wielka Encyklopedia Gier”, a w treści GOLowy login bez hasła oraz numer telefonu kontaktowego. Jeśli zaś zwycięzca pragnie, by jego zdjęcie zostało opublikowane na łamach serwisu, niech umieści w mailu dopisek: „W wypadku wygranej wyrażam chęć i zgodę na publikację mojego zdjęcie na łamach serwisu GRY-OnLine i nie będę dochodził z tego tytułu żadnych roszczeń finansowych”. Konkurs trwa od 8 grudnia do 29 grudnia 2008. Jednego zwyzięzce wyłonimy w drodze losowania. W przypadku, gdy nie otrzymamy zgłoszenia zawierającego zdjęcie z wszystkimi siedmioma Encyklopediami, bedziemy losowali wśród zgłoszeń tych z Was, którzy sfotografowali się z sześcioma Encyklopediami. Przysyłajcie swoje zdjęcia. Warto próbować.

Informujemy również, że zapewniamy ułatwienie wszystkim chętnym. Nowa edycja Encyklopedii – WEG 09, jest dostępna w naszym sklepie w specjalnej promocji trwającej od 08.12.2008 od godz.15:00 do 09.12.2008 do godz.24:00. W ramach promocji nie ponosicie kosztów przesyłki pocztowej wynoszących 7 złotych (tylko w sytuacji, gdy wybierzecie płatność z góry). A co znajdziecie w nowej Encyklopedii? Przeczytacie o tym w naszych poprzednich wiadomościach.

Wielka Encyklopedia Gier 09. Konkurs tylko dla weteranów! - ilustracja #1

Jakoś tak, tylko z Encyklopediami :) [źródło: guardian.co.uk]