Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2008, 13:08

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Age of Conan już wkrótce ze wsparciem dla DirectX 10, nutka LittleBigPlanet w Lumines Supernova oraz premiera Buccaneer: The Pursuit of Infamy. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Age of Conan już wkrótce ze wsparciem dla DirectX 10, nutka LittleBigPlanet w Lumines Supernova oraz premiera Buccaneer: The Pursuit of Infamy . Życzymy miłej lektury.

Age of Conan: Hyborian Adventures

W niedługim czasie opublikowana zostanie aktualizacja Age of Conan: Hyborian Adventures, dodająca do gry obsługę bibliotek DirectX 10 (przypominamy, że gra miała to umożliwiać jeszcze w dniu premiery, ale z różnych przyczyn do tego nie doszło). Aktualnie prowadzone są ostatnie testy łatki. Wraz z nią wprowadzonych zostanie kilka drobnych zmian w mechanice rozrywki.

Lumines Supernova

Lumines Supernova – specjalna edycja popularnej gry logicznej studia Q Entertainment przeznaczona dla konsoli PlayStation 3 – ukaże się w ofercie PlayStation Store jeszcze tej zimy. Będzie oferować m.in. poziom rozgrywany na tle lokacji żywcem wziętej z hitu LittleBigPlanet. Warto zauważyć, że jej projekt opracowany został przez Media Molecule, studio będące producentem przygód Sackboy’a.

Buccaneer: The Pursuit of Infamy

W ofercie Steama pojawiła się arcade’owa produkcja o tytule Buccaneer: The Pursuit of Infamy. Gra kosztuje 19,99 dolarów i umożliwia nam przejęcie kontroli nad fregatą oraz wzięcie udziału w 56 misjach, w których jednym z głównych zadań jest zatopienie jak największej liczby wrogich okrętów.

Crackdown

Sequel Crackdown w produkcji? Raczej nie, choć rozpoczęcie dewelopingu jest bardzo prawdopodobne. Okazuje się bowiem, że kontynuacji domaga się Major Nelson oraz inni pracownicy Microsoftu. Żarty żartami, ale Crackdown 2 mógłby być czymś. Zobaczymy jak dalej potoczy się ta sprawa.

NCsoft

Koncern NCsoft jest kolejną firmą związaną z rynkiem gier, która zdecydowała się na wystąpienie z organizacji Entertainment Software Association, wspierającej takie inicjatywy jak m.in. targi E3, ranking ESRB, czy też walkę o prawa producentów gier komputerowych i wideo. W bieżącym roku z organizacji wystąpiły także Activision, Vivendi Universal, LucasArts, id Software oraz Codemasters.

Nintendo

Prezes Nintendo, Satoru Iwata, oznajmił, że koncern zdołał sprzedać w Stanach Zjednoczonych 800 tysięcy egzemplarzy konsoli Wii w tygodniu, w którym mieszkańcy Ameryki Północnej obchodzili tegorocznego święto Dziękczynienia. Przed nami Boże Narodzenie – będzie gorąco.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

Wanted: Weapons of Fate X360

Wanted: Weapons of Fate PC

Wanted: Weapons of Fate PS3

Mushroom Men: The Spore Wars

My Horse and Me 2 NDS

My Horse and Me 2 PC

Eternal Sonata

Hearts of Iron III

Divinity 2: Ego Draconis

RACE Pro

Runes of Magic

Suikoden Tierkreis

Things on Wheels

Star Wars: The Force Unleashed X360

Star Wars: The Force Unleashed PS3

Mirror's Edge PS3

Mirror's Edge X360

Race Driver: GRID

Galerie filmów

... a także filmów:

Call of Duty: World at War

Mirror's Edge

gry