Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 grudnia 2008

Demo F.E.A.R. 2 później, niż się spodziewano
Demo F.E.A.R. 2 później, niż się spodziewano

Ramsik, 1 grudnia 2008, 19:40

Złe wieści dla fanów wysoko cenionej w świecie elektronicznej rozrywki serii od Monolith Productions. Data premiery samej gry wprawdzie nie została przesunięta, ale za to wersja demonstracyjna ukaże się nieco później.

Poradnik: Quantum of Solace

Redakcja GRYOnline.pl, 1 grudnia 2008, 19:30

„Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować poradnik do kolejnej gry traktującej o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. Zawiera on dokładny opis wszystkich etapów zabawy oraz położenia wszystkich ukrytych telefonów."

LEGO Harry Potter?!
LEGO Harry Potter?!

Elrond, 1 grudnia 2008, 14:16

Klocki LEGO to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zabawek przeznaczonych dla najmłodszych, średnich i tych dużych. Nic więc dziwnego, iż jej twórcy postanowili wejść w mariaż z branżą gier wideo i trzeba przyznać, wyszło im to całkiem nieźle.

Dungeon Keeper powraca w wersji Online
Dungeon Keeper powraca w wersji Online

fsm, 1 grudnia 2008, 14:15

Jedenaście lat temu, po długim i cierpliwym oczekiwaniu, nareszcie dane nam było stać się naprawdę złymi. A to wszystko dzięki pokręconemu umysłowi Petera Molyneux i jego grze o zarządzaniu pełnymi potworów podziemiami. Dungeon Keeper pojawił się 1997 roku i na parę chwil zatrząsł światem strategii.

SCi/Eidos na celowniku Ubisoftu i Electronic Arts

Jiker, 1 grudnia 2008, 13:35

W sieci pojawiły się kolejne plotki, sugerujące możliwość wykupienia brytyjskiego koncernu SCi Entertainment przez którąś z największych firm działających na rynku gier. Według internetowego wydania dziennika The Daily Mail, jednego z największych brytyjskich brukowców, w grę mogą wchodzić Ubisoft oraz Electronic Arts.

Podsumowanie PGA 2008 i pierwsze informacje o edycji 2009
Podsumowanie PGA 2008 i pierwsze informacje o edycji 2009

fsm, 1 grudnia 2008, 12:30

Każda duża impreza wymaga podsumowania, nic więc dziwnego, że tegoroczne Poznań Game Arena również takowego doświadczy. Organizatorzy chwalą samych siebie, a opinie odwiedzających są podzielone – od tych bardzo pozytywnych, po te nieco mniej, z których wiemy, że do ideału jeszcze daleko.

Premiera i konkurs Heroes of Might & Magic Kolekcja Wszech Czasów
Premiera i konkurs Heroes of Might & Magic Kolekcja Wszech Czasów

Przemysław Zamęcki, 1 grudnia 2008, 11:20

Do sklepów w całej Polsce trafił właśnie zestaw zawierający komplet gier z serii Heroes of Might & Magic. W Kolekcji Wszech Czasów, znajdziemy wszystkie pięć części cyklu wraz z oficjalnymi dodatkami. Łącznie w jednym pudełku jest więc dwanaście tytułów, obok których chyba żaden fan turowych gier strategicznych nie przejdzie obojętnie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 grudnia 2008)

Jiker, 1 grudnia 2008, 11:06

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twórcy Clive Barker’s: Jericho zakładają nowe studio, demonstracja GTI Club+, LittleBigPlanet kostiumami bohaterów Street Fightera, Reuters ucieka z Second Life. Życzymy miłej lektury.

E-Sport - podsumowanie tygodnia (24 listopada - 1 grudnia)
E-Sport - podsumowanie tygodnia (24 listopada - 1 grudnia)

Maciej Śliwiński, 1 grudnia 2008, 10:50

Kilkanaście tysięcy ludzi, setki komputerów, kilometry kabli i Internet dzięki któremu kilka gigabajtów danych ściągniemy w kilka minut. Raj? Nie, w weekend zakończyła się największa impreza typu LAN na świecie - Dreamhack Winter.

Oficjalny zwiastun do Black Mesa dostępny
Oficjalny zwiastun do Black Mesa dostępny

fsm, 1 grudnia 2008, 10:22

Niespełna dwa tygodnie temu obchodziliśmy dziesięciolecie premiery pierwszej gry z serii Half-Life, a od wczoraj wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć niemal dwuminutowy zwiastun Black Mesa.

Gran Turismo 5 dopiero za rok?
Gran Turismo 5 dopiero za rok?

vampire, 1 grudnia 2008, 09:57

Zapewne po wydanym wiosną tego roku Gran Turismo 5 Prologue, wielu posiadaczy PS3 jeszcze bardziej wyczekuje premiery pełnoprawnej kontynuacji jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych na konsolach Sony. Niestety póki co w temacie daty debiutu Gran Turismo 5 mamy do czynienia wyłącznie z kolejnymi spekulacjami.

GOL w krzywym monitorze, czyli filmowa piguła naszego forum youtube’owym sukcesem
GOL w krzywym monitorze, czyli filmowa piguła naszego forum youtube’owym sukcesem

fsm, 1 grudnia 2008, 09:55

Zima była mroźna na początku 2001 roku. Wtedy wystartował nowy serwis poświęcony elektronicznej rozrywce, a wraz z nim nowe forum dyskusyjne. Minęło niemal 8 lat i GOL stał się wirtualnym domem dla wielu polskich internautów. Jeden z nich zapragnął podkreślić to z pełną mocą.

Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)
Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

Kolejna gra twórców Excite Truck niemal ukończona
Kolejna gra twórców Excite Truck niemal ukończona

Jiker, 1 grudnia 2008, 08:59

Studio deweloperskie Monster Games, które pod koniec 2006 roku stworzyło Excite Truck, jedną ze startowych produkcji na konsolę Nintendo Wii, niemalże ukończyło pracę nad swoją kolejna pozycją przeznaczoną na najnowszą stacjonarną platformę japońskiego koncernu. Póki co szczegóły dotyczące gry są owiane tajemnicą.