Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2008, 11:06

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twórcy Clive Barker’s: Jericho zakładają nowe studio, demonstracja GTI Club+, LittleBigPlanet kostiumami bohaterów Street Fightera, Reuters ucieka z Second Life. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twórcy Clive Barker’s: Jericho zakładają nowe studio, demonstracja GTI Club+, LittleBigPlanet kostiumami bohaterów Street Fightera, Reuters ucieka z Second Life. Życzymy miłej lektury.

Icarian: Kindred Spirits

Grupa twórców, mających w swym dorobku takie produkcje, jak cykl Commandos oraz Clive Barker’s: Jericho, założyła nowe studio deweloperskie – Over the Top Games. Ich pierwszym dziełem będzie Icarian: Kindred Spirits – platformówka, w której wcielimy się w postać skrzydlatej kobiety i spróbujemy pomóc starożytnym greckim bogom w odzyskaniu nadludzkiej mocy. Produkcja zostanie wydana w ramach serwisu WiiWare.

GTI Club+

W ofercie PlayStation Network pojawiła się wersja demonstracyjna gry wyścigowej GTI Club+ - najnowszej produkcji japońskiej firmy Konami. Debiut pozycji zostanie przeprowadzony już 4 grudnia w ramach PlayStation Store.

LittleBigPlanet

Już niedługo do grupy kostiumów dostępnych dla fanów LittleBigPlanet mogą dołączyć stroje nawiązujące do bijatyki Street Fighter II. Znalazły się wśród nich przebrania powstałe w oparciu o style Chun-Li, Ryu, Zangiefa oraz Guile’a. W chwili obecnej kostiumy przechodzą weryfikację w biurach firmy Media Molecule.

Second Life

Agencja Reuters zdecydowała się na opuszczenie produkcji MMO Second Life. Działała w niej blisko dwa lata. Oficjalny powód nie jest znany, choć można się domyślać, że inicjatywa nie okazała się na tyle udana, na ile zakładano.

Rock Band

Już drugiego 2 (Xbox Live) i czwartego grudnia (PlayStation Network) mieszkańcy Europy będą mogli zaopatrzyć się w zestaw nowych piosenek do Rock Banda. Znajdą się wśród nich takie utwory, jak: Children of Bodom - Are You Dead Yet, Finley - Tutto E' Possible, Miranda Cosgrove - Headphones On, Naked Brothers Band - Body I Occupy, Naked Brothers Band - I Don't Want to Go to School, Platero y Tu - Hay Poco Rock N Roll, Squeeze - Tempted, Tokio Hotel - Ready, Set, Go, The All-American Rejects - Real World. Każda z nich będzie kosztować 80 punktów lub 0,99 euro. Kompozycja Miranday Cosgrove będzie darmowa.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków:

Burnout Paradise

Prince of Persia: Piaski Czasu

True Crime 2

True Crime: New York City

True Crime 2

Darkest of Days X360

Darkest of Days PC

NCAA Basketball 09

Star Wars: The Old Republic

Stormrise

Trainz Simulator 2009

King's Bounty: Wojownicza księżniczka

HoopWorld

Enigma 7

gry