Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2008

AgreGOLmat (29 listopada - 5 grudnia 2008)
AgreGOLmat (29 listopada - 5 grudnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2008, 17:05

W kwietniu czwarta część „Wielkiego Złodzieja Aut” weszła w posiadaczy konsol lekko, niczym w masełko. Gra z miejsca stała się największym przebojem w historii wirtualnej zabawy i włożone weń sto milionów zielonych zwróciło się zanim jeszcze główny bohater zdzielił w łeb pierwszego Albańczyka.

Świetne rezultaty Rock Band

Jiker, 6 grudnia 2008, 17:03

Cyfrowa dystrybucja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jest nie tylko bezpieczniejsza, ale również wygodniejsza, ponieważ gracz nie musi składować w pokoju ogromnej liczby płyt. W wielu przypadkach przynosi również naprawdę pokaźne zyski i umożliwia wydłużenie żywotności danego tytułu, zwielokrotniając jego sukces. Idealnie wpisuje się w to Rock Band, autorstwa studia Harmonix.

Pecetowy Burnout Paradise dla każdego zainteresowanego!
Pecetowy Burnout Paradise dla każdego zainteresowanego!

Jiker, 6 grudnia 2008, 16:45

Możliwość darmowego przetestowania pełnej wersji gry nie jest czymś, do czego przyzwyczaili nas producenci tychże. A taką promocję zapowiedziało właśnie studio Criterion. Dotyczy ona specjalnej wersji świetnej zręcznościowej gry wyścigowej Burnout Paradise, noszącej podtytuł Ultimate Box.

Rockstar o problemach z GTA IV
Rockstar o problemach z GTA IV

Hed, 6 grudnia 2008, 13:37

Przedstawiciele firmy Rockstar, odpowiedzialnej oczywiście za serię Grand Theft Auto, wypowiedzieli się w sprawie problemów z pecetową wersją czwartej części. GTA IV na PC premierę miała zaledwie kilka dni temu, budząc ogromne kontrowersje z powodu licznych błędów i horrendalnych wymagań sprzętowych. Tymczasem, firma NVIDIA wypuściła specjalne sterowniki między innymi przeznaczone dla tej gry.

Jak będzie wyglądał multiplayer w Assault on Dark Athena?
Jak będzie wyglądał multiplayer w Assault on Dark Athena?

Hed, 6 grudnia 2008, 11:47

Poznaliśmy szczegóły dotyczące trybów zabawy w sieci, jakie ujrzymy w kontynuacji przygód Riddicka, czyli Assault on Dark Athena. Już wcześniej wiedzieliśmy, że twórcy przygotowują specjalne atrakcje, związane przede wszystkim z nową rozbudowaną kampanią, rozgrywaną na pokładzie tytułowego statku. Oprócz zastosowania dość standardowych rozwiązań, autorzy zapowiadają kilka niespodzianek.

Trine – nowy projekt twórców Shadowgrounds
Trine – nowy projekt twórców Shadowgrounds

Hed, 6 grudnia 2008, 10:16

Firma odpowiedzialna za stworzenie dwóch części Shadowgrounds, czyli Frozenbyte, zapowiedziała nową grę pod tytułem Trine. Nie jest to wielki zaskoczeniem, gdyż już wcześniej wiedzieliśmy, że ta ekipa pracuje nad trzema projektami. Zgodnie z zapowiedziami autorzy skupili się na stworzeniu zupełnie nowej marki. Trine jest więc osadzoną w świecie fantasy mieszanką akcji i elementów logicznych.

Hokeiści z wielkimi głowami tylko u Electronic Arts
Hokeiści z wielkimi głowami tylko u Electronic Arts

Jiker, 6 grudnia 2008, 09:10

Hokej na lodzie ma swoich zatwardziałych fanów, którzy od kilku miesięcy pogrywają w najnowszą odsłonę symulacji spod znaku EA Canada – NHL 09. Nie wszystkim musiała ona jednak przypaść do gustu. Dla pozostałych Electronic Arts przygotowało nieco inną, bardziej rozrywkową propozycję. Jest nią NHL Arcade, które w lutym przyszłego roku zostanie wydane w ramach serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store.