Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2008, 09:10

Hokeiści z wielkimi głowami tylko u Electronic Arts

Hokej na lodzie ma swoich zatwardziałych fanów, którzy od kilku miesięcy pogrywają w najnowszą odsłonę symulacji spod znaku EA Canada – NHL 09. Nie wszystkim musiała ona jednak przypaść do gustu. Dla pozostałych Electronic Arts przygotowało nieco inną, bardziej rozrywkową propozycję. Jest nią NHL Arcade, które w lutym przyszłego roku zostanie wydane w ramach serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store.

Hokej na lodzie ma swoich zatwardziałych fanów, którzy od kilku miesięcy pogrywają w najnowszą odsłonę symulacji spod znaku EA CanadaNHL 09. Nie wszystkim musiała ona jednak przypaść do gustu. Dla pozostałych Electronic Arts przygotowało nieco inną, bardziej rozrywkową propozycję. Jest nią NHL Arcade, które w lutym przyszłego roku zostanie wydane w ramach serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store.

Hokeiści z wielkimi głowami tylko u Electronic Arts - ilustracja #1

W NHL Arcade będziemy kontrolować trzyosobowe zespoły, które gracz będzie mógł skompletować spośród czterdziestu największych gwiazd amerykańskiej ligi hokeja na lodzie. Wezmą one udział w szybkich spotkaniach pozbawionych jakichkolwiek reguł. Mecze będą krwiste i dynamiczne, a bramki mają padać w niecodzienny sposób. Wszystko zostanie przyprawione oprawą graficzną utrzymaną w karykaturalnym stylu. Gra będzie również oferować ognisty tryb zabawy wieloosobowej, w którym w tym samym momencie szalonego tempa rozgrywki doświadczy do sześciu osób.

Hokeiści z wielkimi głowami tylko u Electronic Arts - ilustracja #2

NHL Arcade zostanie wydane w lutym w ramach Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store. Gra będzie kosztować w zależności od wersji 800 punktów (Xbox 360) lub 10 dolarów (PlayStation 3).