Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 grudnia 2008, 17:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wiemy, kto wygrał w konkursie GTA IV

Z wydawnictwem Axel Springer zorganizowaliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać jeden z pięciu drukowanych poradników do GTA IV. Zainteresowanie było bardzo duże. Znamy juz zwycięzców.

We współpracy z wydawnictwem Axel Springer zorganizowaliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać jeden z pięciu drukowanych poradników do GTA IV. Książeczka to 288 stron wypełnionych ilustracjami, szczegółowym opisem przejścia głównego wątku oraz misji pobocznych uzupełnione o przeróżne ciekawostki i wskazówki pomagające przetrwać w Liberty City. Co należał zrobić, by ów poradnik wygrać? Odpowiedzieć na dwa, jak się okazało, nie tak łatwe pytania.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Większość z Was udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie numer 2: „Kto użyczył głosu (proszę podać imię i nazwisko) głównemu bohaterowi GTA IV - Nico Bellicowi?”. Był to Michael Hollick.

Trudniejsze okazało się pytanie numer 1: „Kto jest odpowiedzialny (proszę podać imię i nazwisko) za przygotowanie scenariusza GTA IV?”. Są to Dan Houser i Rupert Humphries.

Pośród osób, które poprawnie odpowiedziały na obydwa pytania, w drodze losowania wyłoniliśmy zwycięzców. I tak oto drukowany poradnik GTA IV wygrywają:

  • Rafał Pucek (Międzyrzecz)
  • Mikołaj Słodzinka (Tarnowo Podgórne)
  • Michał Piechuta (Katowice)
  • Paweł Orłowicz (Kraków)
  • Marcin Lubojański (Bytom)

Gratulujemy!

Wiemy, kto wygrał w konkursie GTA IV - ilustracja #1