Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 grudnia 2008, 19:44

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Mirror's Edge

„Mam przyjemność oddać do Twojej dyspozycji poradnik do gry Mirror’s Edge, przygotowanej przez studio Digital Illusions Creative Entertainment i wydanej przez koncern Electronic Arts."

„Mam przyjemność oddać do Twojej dyspozycji poradnik do gry Mirror’s Edge, przygotowanej przez studio Digital Illusions Creative Entertainment i wydanej przez koncern Electronic Arts.

Poradnik zawiera opis przejścia treningu, prologu oraz wszystkich dziewięciu rozdziałów składających się na tryb fabularny. Dodatkowo, w artykule znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące tego, gdzie szukać wszystkich trzydziestu toreb ukrytych w świecie gry. Twojej uwadze nie powinna umknąć również pełna lista osiągnięć (tzw. Achievements) oraz porady dotyczące ich odblokowywania. Duża liczba obrazków (około 450), numeracja grafik i odpowiednie odniesienia w tekście (np. [#069]) z pewnością ułatwią nawigację po poradniku i zrozumienie tego, co trudno jest objaśnić słowami.

Poradnik powstał w oparciu o angielską wersję językową gry. Wszystkie misje przechodziłem na średnim poziomie trudności, starając się nie oddawać ani jednego wystrzału, do czego również i Ciebie gorąco zachęcam.

Życzę Ci teraz miłej lektury i wielu pozytywnych wrażeń płynących z grania w Mirror’s Edge. Biegnij, Graczu, biegnij!” - „Sandro”

Mirror's Edge - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Mirror's Edge w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.