Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2008, 12:21

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: więcej reklam w grach, łatka do Fable 2, Home ze wsparciem Red Bulla, Electronic Arts zdobywa azjatycki rynek gier sieciowych, Awatary z ciepłymi ciuszkami i inne. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: więcej reklam w grach, łatka do Fable 2, Home ze wsparciem Red Bulla, Electronic Arts zdobywa azjatycki rynek gier sieciowych, Awatary z ciepłymi ciuszkami i inne. Życzymy miłej lektury.

Massive

Massive, firma zajmująca się wprowadzaniem reklam do gier, poinformowała o podpisaniu umów z koncernem Activision Blizzard. Jeżeli chodzi Blizzard rzecz dotyczy jedynie serwisu Battle.net oraz oficjalnych stron internetowych poszczególnych gier. Jeśli chodzi o Activision, to porozumienie obejmuje blisko dwadzieścia tytułów, w których pojawią się reklamy, w tym Guitar Hero: World Tour, Quantum of Solace oraz nową odsłoną cyklu Tony Hawk.

Fable 2

Łatka do Fable 2 powstaje i ma się dobrze. Co ciekawe, wśród zmian, które wprowadzi, znajdzie się kilka istotnych nowości. Jedną z takowych będzie fakt, że dziecko głównego bohatera już nigdy więcej nie stanie się kolejnym celem grasujących w okolicy zabójców. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Far Cry 2

Wczoraj zostaliśmy poinformowani, że użytkownicy konsolowych wersji dzieła Ubisoft o tytule Far Cry 2 już w przyszłym tygodniu otrzymają możliwość pobrania patcha. Jak się okazało, dotyczyć to będzie również edycji pecetowej.

Home

Firma Red Bull, producent popularnego napoju energetycznego, pragnie stać się jednym z największych sponsorów usługi Home, dostępnej dla posiadaczy konsoli PlayStation 3. Dokona tego poprzez udostępnienie im wirtualnej wyspy Red Bulla, na której będą oni w stanie uzyskać dostęp do wielu atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość wzięcia udziału w turnieju Red Bull Air Race, bazującego na realnie istniejących zawodach lotniczych. Przypominamy, że rozpoczęcie otwartych beta-testów Home powinno nastąpić jeszcze w tym roku.

Electronic Arts

Koncern Electronic Arts zdecydował się na wykupienie J2MSoft, koreańskiego producenta darmowych gier sieciowych (m.in. RayCity Online). Jest to jeden z etapów wejścia firmy na azjatycki rynek gier online. Czekamy na kolejne posunięcia firmy.

LittleBigPlanet

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała, że poprawi moderację projektów poziomów publikowanych w ramach gry LittleBigPlanet. Zdradziła przy tym, że gracze udostępnili już ponad 177 tysięcy stworzonych przez siebie lokacji, które zostały już przetestowane ponad 22 miliony razy. Nie zmienia to jednak faktu, że produkt Media Molecule nie osiągnął zakładanego sukcesu finansowego.

New Xbox Experience

Microsoft udostępnił użytkownikom New Xbox Experience zestaw darmowych ciuchów dla Awatarów. Znalazły się wśród nich ubrania charakterystyczne dla okresu zimowego. Gracz może zatem założyć swojemu wirtualnemu alter-ego ciepłe rękawice, kurtkę oraz czapkę.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

Afro Samurai

Tekken 6

Demigod

Guitar Hero: Aerosmith

Fire Emblem: Shadow Dragon

RACE Pro

Dragon Quest V: The Hand of the Heavenly

Hotel Giant 2

We Ski & Snowboard

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark

Colin McRae: DiRT 2

Heroes of Might & Magic: Kolekcja Wszech

The Settlers: Traditions Edition

Heroes Over Europe X360

Heroes Over Europe PC

King Arthur

Galerie filmów

... a także filmów:

Cursed Mountain

Prince of Persia: The Fallen King

Far Cry 2

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

Ghostbusters: The Video Game

gry