Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka We Ski & Snowboard (Wii)
OkładkaWe Ski & Snowboard (Wii)

We Ski & Snowboard Wii

Family Ski & Snowboard

We Ski & Snowboard to pełna dynamiki gra sportowa, oferująca zabawę na nartach i snowboardzie w domowym zaciszu, nawet w środku lata. Stworzona i wydana przez Namco Bandai jako kontynuacja gry We Ski.

Sportowe | sporty zimowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

We Ski & Snowboard Premiera Wii

13listopada2008

We Ski And Snowboard to pełna dynamiki gra sportowa, oferująca zabawę na nartach i snowboardzie w domowym zaciszu, nawet w środku lata. Stworzona i wydana przez Namco Bandai jako kontynuacja gry We Ski.

Producent daje miłośnikom wymienionych wyżej sportów zimowych możliwość zabawy w profesjonalnym snowparku, gdzie czekają na nich half-pipe’y, raile, boxy i inne atrakcje spotykane w prawdziwych resortach. Mniej zaawansowanym lub tradycjonalistom zaoferowano możliwość podszkolenia się w jednej ze szkółek narciarskich czy snowboardowych, prostą jazdę slalomem, zabawę w chowanego na śniegu, czy jazdę po muldach. Niewątpliwie jedną z większych atrakcji jest także przejazd po dzikich trasach, pośród zapierających dech w piersiach widoków. Nie możemy wówczas zapominać o lawinach, które od czasu do czasu schodzą za nieostrożnym narciarzem czy snowboarderem.

Możemy jeździć w trybie dziennym, nocnym, a także podczas śnieżycy. Dano nam możliwość zabawy z innymi graczami (maksymalnie trzema) lub w pojedynkę. Nawet jeśli nie mamy pod ręką kumpla, z którym moglibyśmy pograć, możemy wybrać jednego z tych sterowanych przez konsolę. Wszystkie atrakcje znajdziemy w stworzonym na potrzeby gry resorcie Jamboree, w cieniu Góry Angrio. Aby zwiększyć atrakcyjność gry, twórcy umożliwili korzystanie z Balance Boarda jak z deski snowboardowej czy nart. Oprócz tego pozostaje jeszcze tradycyjna forma rozgrywki, za pomocą Nunchucka i Wiimote’a. Trójwymiarowa grafika została ukazana w uproszczonej formie, lecz cechuje ją wyjątkowa płynność i czytelność, więc w ogólnym rozrachunku prezentuje się bardzo dobrze.

Ostatnia modyfikacja 2 marca 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe We Ski & Snowboard: Odpowiednia dla każdego wieku.

We Ski & Snowboard Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Balance Board