Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2008, 12:45

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Midway oczyszczony z zarzutów, beta Service Pack 2 do Visty, nowy odcinek American McGee’s Grimm, demonstracja Resident Evil 5 już w ofercie japońskiego Xbox Live i inne. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Midway oczyszczony z zarzutów, beta Service Pack 2 do Visty, nowy odcinek American McGee’s Grimm, demonstracja Resident Evil 5 już w ofercie japońskiego Xbox Live i inne. Życzymy miłej lektury.

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Firma Midway nie splagiatowała fabuły Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy, ocenił amerykański sąd okręgowy. W marcu 2007 roku zarzuty takiej treści skierował przeciwko producentowi niejaki William L. Crawford, scenarzysta filmowy. Twierdził on, że historia zawarta w grze jest dokładną kopią scenariusza o tytule Psi-Ops, napisanego przez niego w 1998 roku.

NASCAR Kart Racing

Firma Electronic Arts ujawniła pierwsze informacje na temat gry wyścigowej NASCAR Kart Racing. Wcielimy się w niej w licencjonowanych kierowców serii NASCAR oraz spróbujemy pobić rekordy na 24 trasach. Twórcy przygotują dla nas tryb rozgrywki wieloosobowej, przeznaczony dla maksymalnie czterech graczy. Produkt powstaje z myślą o Wii i trafi do amerykańskich sklepów 10 lutego przyszłego roku.

Microsoft

Koncern Microsoft zdecydował się na publikację nowego, drugiego już Service Packa do systemu operacyjnego Windows Vista. Aktualizacja znajduje się póki co w fazie beta, więc jej instalację przeprowadzacie na własną odpowiedzialność. Pod tym adresem znajdziecie pełną listę zmian, jakie wprowadza SP 2.

American McGee’s Grimm

W ramach oferty serwisu e-dystrybucji GameTap zadebiutował czternasty, spośród 24, epizod American McGee's Grimm – gry czerpiącej garściami z baśni braci Grimm. Tytuł najnowszego odcinka to Iron John. Wszyscy zainteresowani znajdą opublikowane do tej pory epizody na łamach wymienionego wyżej serwisu.

Strategic Command WWII Pacific Theater

Firmy Battlefront.com oraz Fury Software ukończyły produkcję pecetowej gry strategicznej Strategic Command: WWII Pacific Theater. Pozycja już niedługo trafi do sklepów. Umożliwi nam toczenie historycznych pojedynków prowadzonych na Pacyfiku w trakcie II wojny światowej.

Family Ski & Snowboard

Europejski debiut Family Ski & Snowboard – gry sportowej, w której możemy zaznać białego szaleństwa w dwóch wydaniach – nastąpi w lutym 2009 roku, poinformowała firma Namco Bandai. Produkt zostanie wydany wyłącznie na konsoli Nintendo Wii i będzie wspierać Balance Board.

Namco Bandai

Japońska firma Namco Bandai poinformowała również o powołaniu nowej marki – Surge. Oddział zajmie się promocją i wydawaniem gier firmy w krajach Zachodu. Pierwszym tytułem, który zawita do sklepów dzięki Surge będzie dobrze zapowiadająca się gra akcji Afro Samurai na Xboxa 360 i PlayStation 3. Jej europejski debiut nastąpi 27 stycznia 2009 roku.

Resident Evil 5

W ofercie japońskiego Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna hitu Resident Evil 5. Aby pobrać plik ważący około 470 MB trzeba posiadać złote japońskie konto Xbox Live.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

Ghostbusters: The Video Game Wii

A Vampyre Story

Fable II

My Horse and Me 2

What's Cooking with Jamie Oliver

The Chase: Felix Meets Felicity

Supreme Ruler 2020: Global Crisis

Codename: Panzers - Cold War

SPRay

Ghostbusters: The Video Game X360

Ghostbusters: The Video Game PS3

Ghostbusters: The Video Game PC

Lode Runner

Star Ocean: Second Evolution

Galerie filmów

... a także filmów:

Codename: Panzers - Cold War

Iron Grip: Warlord

Heroes Over Europe

The Chase: Felix Meets Felicity

Demigod

The Lord of the Rings: Conquest

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark

Dead Rising: Chop Till You Drop

Stoked

gry