Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka What's Cooking with Jamie Oliver (NDS)
OkładkaWhat's Cooking with Jamie Oliver (NDS)

What's Cooking with Jamie Oliver NDS

Interaktywny przewodnik po gotowaniu. Zajmujemy się przygotowywaniem około stu różnych potraw, bawiąc się z użyciem konsoli lub sprawdzając swe umiejętności w prawdziwej kuchni.

Logiczne | edukacyjne | o gotowaniu | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

What's Cooking with Jamie Oliver Premiera NDS

21października2008

producent: Atari / Infogrames wydawca: Atari / Infogrames

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do What's Cooking with Jamie Oliver

Cooking Mama

Cooking Guide: Can’t Decide What to Eat?

Happy Cooking

What's Cooking with Jamie Oliver to produkt łączący w sobie elementy prostej gry logiczno-zręcznościowej oraz interaktywnego przewodnika po tajnikach przygotowania smakowitych potraw. Warto dodać, że konsola DS w przeszłości doczekała się już kilku zbliżonych tematycznie produkcji, między innymi Happy Cooking Ubisoftu oraz Cooking Guide autorstwa koncernu Nintendo.

Na potrzeby omawianej produkcji wybrano około stu potraw, które w zależności od własnych upodobań można „ugotować” na ekranie konsoli Nintendo DS, bądź też przygotować w domowym zaciszu. Co ciekawe, grę opracowano w taki sposób żeby jak największą ilość informacji wyświetlano na ekranie, dzięki czemu gracz nie musi zbyt często zmieniać wirtualnych stronnic. Sporą atrakcją What's Cooking with Jamie Oliver jest także wbudowany edytor potraw, z użyciem którego w pamięci konsoli można zapisać do stu przepisów.

Decydując się na zabawę wyłącznie na ekranie konsoli można liczyć na szereg interesujących trybów zabawy. Oprócz tradycyjnego przygotowywania potraw gracz może mianowicie wybrać opcję ścigania się z czasem, starając się jak najszybciej podać gotowe smakołyki. Istotną rolę odgrywa tu także konieczność dokonania zakupu odpowiednich składników oraz dysponowania nimi w przewidzianych ilościach.

Kuchenne zmagania prowadzone są w dziesięciu różnych lokacjach. What’s Cooking oferuje trójwymiarowy podgląd na kuchnię z możliwością obracania widoku na pole gry. Większość czynności kucharza wykonuje się z kolei z użyciem ekranu dotykowego konsoli. W taki sposób przenosi się składniki, uciera masę, kroi warzywa czy posypuje potrawę solą.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI What's Cooking with Jamie Oliver

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.