Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 grudnia 2008, 14:00

Konkurs: wygraj drukowany poradnik do GTA IV ufundowany przez Axel Springer

Premiera jednego z najgorętszych pecetowych tytułów tego roku już za nami. Pomińmy na chwilę wszystkie problemy związane z Grand Theft Auto IV i skupmy się na tym, co dla was przygotowaliśmy.

Premiera jednego z najgorętszych pecetowych tytułów tego roku już za nami. Pomińmy na chwilę wszystkie problemy związane z Grand Theft Auto IV i skupmy się na tym, co dla was przygotowaliśmy.

We współpracy z wydawnictwem Axel Springer przedstawiamy konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu drukowanych poradników do GTA IV. Książeczka to 288 stron wypełnionych ilustracjami, szczegółowym opisem przejścia głównego wątku oraz misji pobocznych uzupełnione o przeróżne ciekawostki i wskazówki pomagające przetrwać w Liberty City. Co należy zrobić, by ów poradnik wygrać?

Po pierwsze – odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Kto jest odpowiedzialny (proszę podać imię i nazwisko) za przygotowanie scenariusza GTA IV?
  2. Kto użyczył głosu (proszę podać imię i nazwisko) głównemu bohaterowi GTA IV - Nico Bellicowi?

Po drugie – poprawne odpowiedzi trzeba wysłać na adres mailowy [email protected], w temacie maila umieścić „Konkurs GTA IV”, zaś w jego treści, prócz odpowiedzi, swój GOLowy login (bez hasła), a także dane teleadresowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość, numer telefonu kontaktowego). Po trzecie – trzeba mieć szczęście w losowaniu, które wyłoni pięciu zwycięzców.

Konkurs trwa od dzisiaj do północy 7 grudnia. W poniedziałek, 8 grudnia, nastąpi rozwiązanie konkursu. Jeśli nie jesteś pewien, czy taki poradnik Ci się przyda, bo być może jesteś jednym z tych, którym gra nie działa tak, jak powinna – popatrz na to w ten sposób: poradnika w PDFie nie można pogryźć w nagłym napadzie szału :). Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie.

Konkurs: wygraj drukowany poradnik do GTA IV ufundowany przez Axel Springer - ilustracja #1