Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lutego 2008, 20:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Kroniki Spiderwick

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Spiderwick Chronicles” („Kroniki Spiderwick”). Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich ośmiu rozdziałów opowieści. Pisząc poradnik najwięcej miejsca poświęciłem na objaśnieniu czynności wymaganych do zaliczenia wszystkich głównych zadań."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Spiderwick Chronicles” („Kroniki Spiderwick”). Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich ośmiu rozdziałów opowieści. Pisząc poradnik najwięcej miejsca poświęciłem na objaśnieniu czynności wymaganych do zaliczenia wszystkich głównych zadań. Na bieżąco podawałem też jednak informacje niezbędne do zaliczenia przydzielanych przez postaci niezależne lub automatycznie udostępnianych miniquestów, czyli takich, które nie są obowiązkowe. Mimo wszystko nie warto ich ignorować, gdyż niejednokrotnie wiążą się z nimi dodatkowe atrakcje czy bonusy ułatwiające rozgrywkę. Druga część poradnika zawiera odnośniki do wszystkich drobnych zadań, pomocne tym z Was, którym zależy jedynie na dotarciu do określonych przedmiotów czy nagród. Zająłem się również przedstawieniem różnych typów wróżek, stanowiących jedną z głównych atrakcji gry. Dokładnie wyszczególniłem w jakich sekcjach poradnika lokalizacji tych istot należy szukać. Pozwala to na zgromadzenie pełnej kolekcji.

Życzę udanej zabawy!!” - „Stranger”

Kroniki Spiderwick - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Kroniki Spiderwick w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.