Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2008, 18:11

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Jack Keane

„Gdzieś na wyspie na Oceanie Indyjskim żyje baaardzo groźny Doktor T. Na tyle groźny, że zaniepokojona jego poczynaniami królowa brytyjska postanowiła podesłać mu szpiega. Nie w ciemię bity (i zawczasu uprzedzony) Doktor T. w celu przeciwdziałania owej inwigilacji zdecydował się zatrudnić zawodowego zabójcę (płci żeńskiej). Jednak los agenta Jej Królewskiej Mości nie byłby jeszcze przesądzony, gdyby dostarczenia się go na Wyspę Zębów podjął się ktoś inny niż... Keane. Jack Keane..."

„Gdzieś na wyspie na Oceanie Indyjskim żyje baaardzo groźny Doktor T. Na tyle groźny, że zaniepokojona jego poczynaniami królowa brytyjska postanowiła podesłać mu szpiega. Nie w ciemię bity (i zawczasu uprzedzony) Doktor T. w celu przeciwdziałania owej inwigilacji zdecydował się zatrudnić zawodowego zabójcę (płci żeńskiej). Jednak los agenta Jej Królewskiej Mości nie byłby jeszcze przesądzony, gdyby dostarczenia się go na Wyspę Zębów podjął się ktoś inny niż... Keane. Jack Keane...

W tej sympatycznej przygodówce wcielisz się w dwie postacie: tytułowego kapitana Jacka Keane'a i sprytnego siepacza Amandę. [...]

A zatem, kto jest gotów na spotkanie z mięsożernymi roślinkami, małpiszonami, szalonym doktorkiem i hinduską wioską pełną oryginałów i zabawnych typków? No, jak to kto? Jack Keane!” - „Kayleigh”

Jack Keane - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Jack Keane w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.