Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lutego 2008, 19:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Ghost in the Sheet

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry przygodowej Ghost in the Sheet. W grze wcielasz się w mężczyznę, który odkrywa, że po śmierci również trzeba się nieźle naharować. Zostajesz przywitany przez marudnego szefa, który wręcza Ci prześcieradło i od razu przydziela zdanie do wykonania. Twoim zadaniem jest wyjaśnienie, z jakich przyczyn nagle ustała produkcja w nawiedzonej fabryce, znanej jako Sektor Omega."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry przygodowej Ghost in the Sheet. W grze wcielasz się w mężczyznę, który odkrywa, że po śmierci również trzeba się nieźle naharować. Zostajesz przywitany przez marudnego szefa, który wręcza Ci prześcieradło i od razu przydziela zdanie do wykonania. Twoim zadaniem jest wyjaśnienie, z jakich przyczyn nagle ustała produkcja w nawiedzonej fabryce, znanej jako Sektor Omega.

Poradnik zawiera opis wszystkich czynności niezbędnych do pomyślnego ukończenia gry. Za każdym razem, gdy przeprowadzasz z kimś rozmowę, wyczerpuj wszystkie dostępne tematy. Podczas gry czytaj uważnie kartki i dzienniki, znajdziesz w nich masę rzeczy, które pomogą Ci pchnąć fabułę do przodu. Zwracaj uwagę na to, by co jakiś czas zapisywać stan gry, gdyż możliwe jest, że stracisz życie. Nie przedłużając, życzę udanej zabawy.” - „bartek”

Ghost in the Sheet - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Ghost in the Sheet w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.