Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 stycznia 2008, 17:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „Football Manager 2008”

"Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie serii Football Manager. Od razu uprzedzam, że korzystanie z poradnika wiąże się z przeczytaniem sporej ilości tekstu, bo samymi planszami niewiele da się przekazać. Stworzona przeze mnie solucja przeznaczona jest raczej dla początkujących graczy."

„Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie serii Football Manager. Od razu uprzedzam, że korzystanie z poradnika wiąże się z przeczytaniem sporej ilości tekstu, bo samymi planszami niewiele da się przekazać. Stworzona przeze mnie solucja przeznaczona jest raczej dla początkujących graczy, bo ludzie zaznajomieni z serią Football Manager, nie znajdą w FM 2008 niczego, co by mogło ich zaskoczyć. Tworząc niniejszy poradnik starałem się odsiać informacje najmniej istotne, koncentrując się na dokładniejszym opisie sedna gry. Cześć z tego, co pominąłem, można znaleźć w instrukcji do gry, część jest zaś po prostu statystykami, tabelami z danymi, które można, ale nie trzeba przeglądać. Nie wszystkie też są zawsze dostępne, bo zależy to od wielkości bazy danych i ilości lig, jakie wybraliśmy.

Poradnik zawiera dwa rodzaje informacji. Pierwszy to opis konkretnej czynności i/lub planszy, a drugi to mój komentarz oparty na własnych dokonaniach i spostrzeżeniach.

Postanowiłem nie dzielić materiału na jakieś konkretne grupy, zdecydowałem się bowiem na opisanie czynności, które musisz wykonać od momentu odpalenia gry aż po zagranie kilku pierwszych spotkań sezonu. Później to już tylko powtarzasz te same zachowania, korygując tylko błędy.” - „Rylak”

„Football Manager 2008” - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry „Football Manager 2008” w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.