Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 stycznia 2004, 20:16

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: FIFA Football 2004

„To, że ten poradnik jest nieco inny niż poprzednie, spowodowane jest szeregiem zmian, które zostały wprowadzone do nowej edycji Fifa Football. Materiał ma pomóc Wam w opanowaniu nowych elementów gry, czyli trybu kariery oraz systemu Off the Ball - kontrola zawodnika bez piłki. [...] Reszta to tylko wspomnienie pokrótce najważniejszych informacji znanych już z poprzednich części gry. Przedstawiłem je jednak tak, aby zarówno gracze zaawansowani, jak i początkujący znaleźli to, czego szukają.” - poradnik do FIFA Football 2004, czyli bramki są dwie a piłka jedna...

„To, że ten poradnik jest nieco inny niż poprzednie, spowodowane jest szeregiem zmian, które zostały wprowadzone do nowej edycji Fifa Football. Materiał ma pomóc Wam w opanowaniu nowych elementów gry, czyli trybu kariery oraz systemu Off the Ball - kontrola zawodnika bez piłki. Omówiłem również elementy, które pojawiają się w grze nie przerywanie, prawie od samego początku jej istnienia. Jednak i tak najważniejszą sprawą pozostają nowości, których opisy zajmują większą część poradnika – reszta to tylko wspomnienie pokrótce najważniejszych informacji znanych już z poprzednich części gry. Przedstawiłem je jednak tak, aby zarówno gracze zaawansowani, jak i początkujący znaleźli to, czego szukają.” - „Harpen”

FIFA Football 2004 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry FIFA Football 2004 w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.